Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mai fiatalokból hová lett...

Mai fiatalokból hová lett lázadás?

Figyelt kérdés
Mai fiatalok egyenesen konformabbak és megalkuvóbbak mint szüleik vagy nagyszüleik voltak. Most 21. század elején eltüntek látványos lázadások kellékei: kirívó ruhák feltűnő frizurák fülsiketítő zene vagy felnőtteket megbotránkoztató viselkedés.
2022. jan. 16. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
"kirívó ruhák feltűnő frizurák fülsiketítő zene vagy felnőtteket megbotránkoztató viselkedés." te amúgy hol élsz ? mert én ezeket mind tapasztalom
2022. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
89%
Tipikus bamba, életúnt nézés, ezredik lil izé üvöltetése a JBL-en az utcán. Bilifejű, szivárvány színű hajú alter lányokkal van tele az utca a béna ruháikkal. A másik véglet meg a 20 évesen kiskirály kisasszonyak képzelő, divatmodellek akik dolgozni is estélyiben mennek. És akkor még csak a lányokról volt szó...
2022. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy mi ellen kellene lázadniuk. Feke annyi tiltás sincs rájuk nézve, mint a régi generációknak volt.
2022. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Mi ellen kellene lázadni egész pontosan szerinted?

A vilàg változik és ezzel együtt a lázadáshoz alkalmazható eszközök sem mind elérhetőek. De lehet én gondolom túl konkrétumok hiányában.:D

2022. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

1. Az általad említett dolgokat eddig minden országban láttam, ahol voltam már és nem pár darabról van szó.

2. Mi ellen kéne, hogy lázadjak?

3. Minek lázadjak, amikor enélkül is el tudom érni a céljaimat?

24/L

2022. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%
Istenem , már megint egy mai fiatalozó kérdező . Már várjuk mikor írod ki a sorkatonaságos baromságokat .
2022. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Régen sem "lázadtak" csak egymást majmolták. Annyi, hogy mivel kevésbé volt internet, szűkebb körből tudtak mintát venni.


Márészt mi ellen lázadjanak, a mai szülők is sokkal nyitottabbak, megengedőbbek, együttműködőbbek.


Az hogy nem vagy hülye, nem jelenti azt, hogy megalkuvó vagy.

2022. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit idősebb fiatalok munkavállalására gondolunk, ott pl nem lázadoznak, egyszerűen elhúznak az országból, vagy pályaelhagyók lesznek (pl tanárok). Mi ellen lázadjon az ember?
2022. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Greta Thunberg és az iskolai sztrájok szerintem azért elég komoly dolgok lettek. Aztán itthon is amit az SZFE-sek toltak. Az egyik legerősebb ellenállás volt a kormánnyal szemben!
2022. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező vannak általad leírt fiatalok bőven.Nem tudom hol élsz de mifelénk látni pár ilyen fiatalt
2022. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!