Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "érdemes" lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "érdemes" lehet elmondani neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit szokatlan kérdés, de érdekel a ti véleményetek.

Tudom hogy ezt már réges rég megkellett volna tennem,de most vettem az igazán nagy bátorságot hogy elmondjam neki az érzéseimet egytől egyig.

Személyesen gondoltam ezt megbeszélni vele hisz szerintem sokkal jobb az ilyet személyesen tisztázni mint mondjuk hívásban, vagy esetleg írásban.

Ő csak annyit tud perpillanat hogy tetszik nekem ezen kívűl semmit sem tud. Tervezem hogy elmondom neki a pozitív és a negatív dolgokat is amiket vele "élek" meg de nem tudom hogy jó ötlet-e.

Szerintetek? Előre köszi a válaszokat!!


2022. febr. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most ez eléggé helyzetfüggő :D...de megfelelő időzítéssel, el lehet neki mondani persze mindent.
2022. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő körülmények között (pl. ha éppen készségesen beszélgettek egymással), akkor épp ideális erre a helyzet.
2022. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Illetve nem vagy elég konkrét.

Külön érdekelne, hogy mit értesz a negatív dolgok alatt?

Ha szerelmet akarsz vallani, szerintem ne tedd: ehelyett hívd el randizni, töltsetek sok időt együtt, legyenek közös élményeitek, aztán ha ez egyszer kétszer meg bír történni, akkor mondhatod neki, hogy jól érzed magad vele, meg hogy tetszik neked, és esetleg megfoghatod a kezét. Ha ezt hagyja, akkor sétáljatok így, aztán búcsúzáskor meg lehet próbálni megcsókolni.

Ha ez is sikerült, akkor ezt még ismételgessétek. Aztán elmondhatod neki, hogy szereted.

De a negatív dolgok miatt aggódom, hogy te egy elvárás leltárt készítettél róla, ami tévút.

49f

2022. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Mindenképpen mond el neki. Sokkal könnyebb lesz neked is.
2022. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!