Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről? Szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről? Szerinted mit akarhat/gondolhat a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki tetszik nekem, én viszont nem szeretnék kezdeményezni még egy darabig. Néha-néha mintha jelezne valamit.


Előismeret:

Eleinte az a fiú voltam az osztályban, aki igénytelen volt magára, nem foglalkozott semmivel se és semmi sem érdekelte. Még a lányokhoz sem mertem beszélni, rendesen látszom rajtam a feszültség, amikor beszéltem velük pár mondatot.


3.-4. évfolyamra sikerült kikupálódnom és igényes lettem magamra. Túlzottan pattanásos arcomat kezeltettem, öltözködési stílusomon változtattam, egyedibb lettem (nem negatív irányba), edzeni kezdtem és egyre jobb testalkatom van. Tehát összességében sokat változtam a régi énemhez képest.

Nem mellesleg a szociális fóbiám is megszűnt - nyugodtan tudok beszélgetni a lányokkal.


És a lényeg pedig most jön:

Az a lány aki nekem hol bejött, hol nem, most mintha érdeklődést mutatna felém. Ha néz engem és ezt észreveszem megpróbálom felvenni vele a szemkontaktus szemezéshez de ez 2másodpercnél nem tart tovább, mert elrántja a tekintetét. Sejtem róla, hogy önbizalomhiányos kicsikét.

Néha tesz egy-egy kijelentést, amiből mintha azt szűrném le, hogy szeretné ha kezdeményeznék nála.

Egyik példát leírom és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Ha valaki tényleg válaszolna akár hosszabban azt szívesen fogadom, sőt kérdésére tudok még válaszolni is.


Pl. a mai nap:

- Mit szeretnél itt, [lány neve]?

Erre ő..

- Téged. - és itt közben mosolyog és rám is néz. Nah itt estem én magam zavarba:DDD Szerencsére csak ketten voltunk a teremben még.


Ez pedig egy a több közül ami eddig volt, csak ez volt nekem az ami 99%-os bizonyosságot adott.


Mit tennétek a helyemben? Vegyek magamon erőt és kezdeményezzek nála? Ő lenne az első nő az életemben.


2022. márc. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Ha szeretnél vele komolyabb kapcsolatba kerülni, egy próbát mindenképp megér.

Aztán ha időközben jobban megismered, és úgy gondolod, mégse működne a dolog, lehettek barátok. Az is egy jó kezdő lépés, ha még nem volt dolgod lányokkal. :)

2022. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz be nála, menjetek társasággal enni vagy bulizni valahova, ha először kettesben nem szeretnéd, de szerintem megéri elhívni valahova, elég egyértelmű a jelzés
2022. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle egyik nap, hogy suli után elmenne-e veled pl.kávézni?

Konkrétumot mondjál, nem tudom mi van a sulitok közelében. Pl. ha van egy Pesti Pipi, akkor konkrétan kérdezd meg: suli után megeszünk valamit a Pesti Pipiben?

Hajrá! Legyél gyors és bátor.

2022. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézeteim szerint egyértelműen jelezte a szándékait. Egy ilyen kijelentés után még egy csókot is el tudtam volna képzelni, ha tényleg csak ketten voltatok a teremben. Gyorsan cselekedj, itt a lehetőség.:)
2022. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj fiam, most kicsit adnék neked egy pofont, hogy ennyire nem veszed a jeleket! :D Egyértelműen azt szeretné, hogy nyiss felé, úgyhogy hajrá!! :)
2022. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-as nyerő tippet adott.


A csaj NYÍLTAN KEZDEMÉNYEZETT, ha ezek után nem hívod randira, úgy, ahogy a #3-as írta, lúzerség, különösen, ha tetszik neked. Ha nem csinálod meg, kiábrándul, nem szabad várni!!!

2022. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!