Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Akármerre nézek az ismerőseim között, a 16-18 éves fiúk csak a vihogós, mindenüket mutogató, feltűnési viszketegségben szenvedő lányokat veszik észre, ha még csak barátkozásról van szó, akkor is. Itt az oldalon rengeteg olyan kérdés van, hogy az ebben a korban lévő srácoknak milyen lányok tetszenek, és nyilván írják sokan, hogy fontos nekik a külső, de 10-ből 9-szer azt (is) mondják, hogy inkább az a fontos, hogy a lány legyen kedves, szerény, cuki és semmiképp sem r*bancos. Mégis azt látom, hogy a visszahúzódóbb lányokat senki sem veszi észre, én is alapból zárkózottabb vagyok, és egyébként nekem sem sikerült találnom valakit az ellenkező nemből akivel jól kijönnék. Pedig nem gondolom azt, hogy csúnya lennék vagy valami, sőt... de ezt nem dicsekedésnek szánom. Szóval hogy megy ez? Csak egyszerűen én vagyok "rossz" emberekkel körülvéve, vagy tényleg ez az igazság, és itt a legtöbben hazugságokat írnak?


A másik dolog meg az, hogy általában az idősebb korosztállyal jobban kijövök, mint a sajátommal, mások az értékeink és máshogy gondolkodunk, amivel semmi baj sincs, csak azért néha mégis felmerül bennem, hogy velem van-e a baj, hogy a korosztályom éretlennek találom. 16 évesekről van szó egyébként.



2022. márc. 3. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát figyelj, visszahúzódóan sokkal nehezebb ismerkedni, mert ugye nincs annyi kontaktod, nem látják rajtad az emberek azt a nyitottságot hogy bármikor megszólítsanak.

Így nekünk marad az, hogy hobbikon keresztül, ismerős ismerősével stb ismerkedünk, csak ez azért jócskán szűkíti a kört.


Az hogy az idősebbekkel jössz ki jobban azt jelenti hogy érettebb vagy, nincs ezzel baj.

2022. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De akkor hogy tudnám éreztetni másokkal ezt a nyitottságot, hogy nyugodtan megszólíthatnak? Mert egyébként introvertáltnak mondanám magam, de mégis erősen igénylem a társaságot és szeretek az emberekkel lenni, szóval ez kész vicc.
2022. márc. 3. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, ez benne a nehéz, hogy ha ilyen a személyiséged akkor nem tudod, hacsak nem te mész oda másokhoz. Vagyis lehet tudod máshogy is, de én eddig a 21 évem alatt nem jöttem rá hogy lehetne 😂
2022. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát én mégis észre szoktam venni a csöndesebb lányokat...a r.iancokat is persze. De én ettől a vihogástól szukaskodástól idegbajt kapok.


Úgyis felhívhatja magára a figyelmet egy nő ha nem tárogatja mindenkinek a p..ját.

Ha meg ilyen akarsz mégis lenni, te is megtudod ezeket a dolgokat csinálni.

2022. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, hogy annyira azért mégsem vagyok nyitott, hogy le merjek szólítani valakit. Olyan ez, mint egy ördögi kör:D

Hobbikon keresztül is nagyon nehéz ismerkedni, főleg ha az embernek nem csoportos jellegű hobbijai vannak. Csak sajnos nem tudom, hogy akkor ezen kívül hogy ismerkedhetnék másokkal, mert bulizni sem járok, ahova a legtöbb korombeli jár.

2022. márc. 3. 22:48
 6/11 A kérdező kommentje:
4. eszem ágában sincs ilyen lenni, és nagyon remélem, hogy tényleg vannak olyanok, akiknek nem ez számít.
2022. márc. 3. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Akkor most én azt mondom neked, hogy márpedig vegyél erőt magadon és próbálj meg beszélgetni valakivel.

Jó persze nem 1xe kell bemenni 1 nagyobb társaságba. Eleinte elég, ha olyanhoz mész oda aki egyedül van. Lehet, h bunkó lesz? Lehet. Az viszont az ő baja, nem a tiéd.



Vagy ha van annyi pénzed, csináltass magadnak pólókat.

Amiken pl olyan szövegek vannak, h:

- Beszélgess velem.

- Szólj hozzám.

- Dumáljunk.

Vagy valami kreatív ami felkeltheti az emberek figyelmét.

Lesznek persze bunkó emberek dögivel, szard le őket. Sajnos mindenhol ott vannak.

Te pedig növessz nagyobb önbizalmat mint a szukák csöcsei, vedd elő a humorod és hidd el, találni fogsz barátokat.


Én pont az ellentéted vagyok, annyira közvetlen, hogy vagy félreértenek és azt hiszik, h akarok valamit.. 🤦🏻‍♀️😅 Vagy már túl sok. 😅😅

De kit érdekel?

Legyél önmagad, akinek nem tetszik annak meg Nyasgem. 😁😁

2022. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En is csondes es introvertalt vagyok elegge,es nekem is szurja neha a szememet mikor mar a 3.srac olebe csuccsen es pick me van irva a homlokara.Na de vissza terve ha ilyen a termeszeted persze hogy kisebb az eselye hogy eszre vesznek igy vagy neked kell kezdemenyezni vagy nagyon ritkan de felbukkan valaki aki kiszur teged.En azt hittem hogy orokke az a csondes szingli leszek aki egyeddul pial a bulikon es gonoszul nevet masok parkapcsolati gondjan de aztan megse igy lett.Leszolitottak a vonaton,szval ha apolt vagy,igenyes es azert a stilusod sem full homleszes akkor sztem van ra esely hogy felfigyeljenek rad:D foleg hogy te is mondtad hogy nem vagy csunya.Egyepkent ugyis nyithatsz a fiuk fele hogy nem vagy rib*ncos,egy szimpla beszelgetessel is tehetsz jo benyomast:)foleg az idosebb 18-19 eves sracoknal mert ok altalaba addigra érettebbek lesznek es rajonnek hogy a "csondes" nem = a konyvmollyal/unalmassal es egy tartosabb kapcsolathoz neha jobb egy komolyabbabb lany mint egy rib*ncos.
2022. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha ismerkedni akarsz, akkor nyitnod kell mások felé, NEKED kezdeményezni. Mivel te akarsz beszélgetni, barátokat, pasit, stb., tehát NEKED kell tenni érte.


Ha nem csinálsz semmit, akkor nem kell meglepődni hogy teljesen el vagy tűnve mások elől, akár megközelíthetetlennek látnak, tartanak. Menj oda azokhoz akikhez akarsz, nézz ki programokat és járj el, ismerkedj ott, vagy találj hobbikat, ahol másokkal kontaktba tudsz kerülni a közös érdeklődésnek köszönhetően.


"Vagy ha van annyi pénzed, csináltass magadnak pólókat."


A dedóban vagyunk vagy mi? Elképesztően ostoba ez a "tanács".

2022. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

9. Nem hinném hogy ostoba. Egy póló felkeltheti az emberek figyelmét.

Nem kell befarsulni. Szerintem tök jó pofa. 😁

2022. márc. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!