Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem úgy ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem úgy ismerkedni instán, hogy nincs fent nekem képem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány, aki valamilyen oknál fogva követ engem instán, van pár közös ismerősünk, de még nem láttam/hallottam felőle. Már egy ideje követhet, de most tűnt csak fel. Megnéztem az oldalát és nagyon szimpatikusnak tűnik, szívesen megismerném.


Hogy kéne ráirjak, illetve szerintetek az mennyire befolyásolja a helyzetet, hogy nincs kirakva egy kép se az oldalamra?


17/f



2022. márc. 8. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Rontja eléggé. Még képpel sem fognak általában, mert nem arra van.
2022. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem bepróbálkozhatsz , és szerintem nem nagyon befolyásolja a helyzetet az hogy nincs képed. :)
2022. márc. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem zavarna. Azzal tudna javítani ha a beszélgetés elején küld legalább 1 képet.
2022. márc. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
Szerintem nem
2022. márc. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös ismerősötök, akkor remélhetőleg nem fogja azt hinni, hogy trollprofil vagy. Szerintem is megér egy próbát.:)
2022. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Van képed kép nélkül válaszolni olyannak, akit képe alapján nagyon szimpatikusnak tartasz?
2022. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Elég kevés és jogosan. Kutya nem akar egy arctalan emberrel ismerkedni, pláne párkapcsolati céllal. Az sem jó pont, hogy nem vállalod fel a kinézeted. Ha csúnya vagy, az úgyis kiderül és okozhat nagyon kínos perceket egy esetlegesen összejövő randin pl. Ha meg nem vagy az, nem is értem, miért titkolózol.
2022. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem teljesen arctalanul írnék rá, profilképem van, tehát nem vagyok teljesen anonim
2022. márc. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!