Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 és fél évesen szűz vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 és fél évesen szűz vagyok, ez nagyon gáz? Mit fog gondolni a barátom?

Figyelt kérdés
Három hete vagyunk együtt, úgyhogy előbb utóbb el fogunk jutni oda hogy lefekszünk. Én viszont még szűz vagyok és mindenképp el fogom neki előtte mondani, de kicsit félek mit fog gondolni. Majdnem 18 éves vagyok(augusztusban töltöm) így nagyon gáz? Ti mit gondolnátok a helyében? Ő is 17 éves, de egypár lányon már túl van.
2022. márc. 8. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

31 vagyok és szűz.

És milliókat fizetnének a szüzességemért ;)

2022. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Én örülnék neki, számomra nem jelent gondot az se ha várni kéne a dolgokkal, valamint tudok nagyon figyelmes is lenni és szép emlékké tudnánk akkor tenni az első alkalmat.


De pl haverom meg lesápadt, mikor megtudta, hogy szűz a barátnője.

Eléggé egyénfüggő

2022. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt, hogy beteg voltál és azért nem feküdtél le senkivel, de kivizsgáltattad magad és most már minden rendben van.
2022. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

#2

Mondjuk én ilyenért nem fizetnék. Ez szerintem mind a kettőnket minősítene. Másrészt én olyan vagyok aki nem csak lyukat látja a másikban. Számomra komoly érzelmi vonatkoztatásai is van a dolgoknak.

2022. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz szerintem egyáltalán...ha nem mondod el úgyis kiderül, szóval inkább mond el, hogy azért készülni is tudjon, mert azért nem olyan mint egy átlag lánnyal.
2022. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék is neki, nem hogy gáznak tartanám.
2022. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális, ebben a korban egyáltalán nem ciki.
2022. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén szólva sajnálom, hogy rengetegen ilyen korban szégyenlik a szüzességüket. 17 vagyok, és örülök, hogy még nem vesztettem el, és egy ideig nem is szeretném. Barátom 18, ő is szűz, és megérti, hogy még nem szeretném elveszíteni.
2022. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
89%

Az én szememben ettôl csak értékesebb lenne az a lány. Undorítónak és visszataszítónak találom azt az élveteg életmódot, amit sokan művelnek a férfiak közül (egyébként a nôket is megvetem miatta) .

Ha ennyi idôsen már volt pár lánnyal dolga az ágyban, akkor ne csodálkozz, ha nem te leszel az utolsó neki. Utána is tégy fel egy kérdést: Gáz-e, hogy így túljárt az eszemen?

Tehát, normális fiú még örül is. Amúgy drukkolok neked.

2022. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
🔞 A külföldiek a szüzességedért, komoly MILLIÓKAT FIZETNEK !
2022. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!