Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok a fiatokról,...

Mit gondolnátok a fiatokról, ha 27 és fél évesen még nem volt barátnője? és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
54%
Én azt gondolnám, hogy valószínűleg valamit nagyon elrontottunk a nevelése során. Nem normális, ha valaki ennyire képtelen a kapcsolatkialakításra.
2015. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
40%
27 és fél? Komoly? Bizonyára nagyon infantilis szegény.
2015. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
62%

Első két hozzászóló: ostobaság, amit mondtok.


Önmagában ez semmi rosszat nem jelent, ismerni kellene a hátteret is.


Lehet, hogy csak így jött ki a lépés, nem találkozott még a megfelelővel. Ettől még simán lehet később teljes, boldog párkapcsolata, házassága.


De lehet, hogy komoly szorongások, félelmek vannak a dolog mögött. Ekkor érdemes ezekkel foglalkozni.

2015. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy csak te nem tudsz róla.
2015. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%
Ebbe még nem halt bele senki, nem ettől lesz jó/rossz ember valaki. Tudom nagy divat a totál éretlen szex, de ennek is meg van a böjtje.
2015. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 gömbicica ***** válasza:
92%

két fiam van, -már családosok- de soha nem számoltak be arról, hogy mikor volt szexuális kapcsolatuk mikor sem(

Ha Te igy láttad helyesnek, biztos igy kellett legyen.

Semmivel sem rosszabb, mintha egy fél várossal összefeküdtél volna csak azért, mert.


Ha anyukád lennék, biztos észre vettem volna ha valami nem stimmel.

Ha meg minden stimmel, majd megteszed, mikor kedved tartja)


nem hinném, hogy egy ember fokmérője az lenne, hogy hány barátot, barátnőt tudhat már maga mögött.


De azért iparkodj! -)

2015. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból nehéz bármire is következtetni, max annyi, hogy furcsa, nem szokványos...
2015. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%

Én ismerek ilyen férfiakat és nőt is.

Teljesen normális emberek. Nem homoszexuálisok.

Van akinek olyan sokáig elhúzódtak a tanulmányai és csak a vizsgáira figyelt és így kimaradtak a nők az életéből. Az egyetem alatt volt aki tetszett neki, de nem mert felé közeledni mert nem volt olyan vagány mint a többiek. Most pedig olyan munkája van ahol mindig ugyanazokkal az emberekkel dolgozik. A nőknek már komoly párjuk van, és nincs olyan akivel ismerkedni tudna.

Van aki reménytelenül szerelmes volt sok éven keresztül. Aztán úgy elment az idő hogy most mindenki foglalt körülötte.

Van aki bátortalan, mert azt hiszi hogy a nőzéshez sok pénzre van szükség, és ő sosem érzi elégnek magát anyagilag ahhoz hogy randira hívjon egy lányt.

Van aki próbálkozott, de nem ért a nők nyelvén.

A nő pedig már harmincnyolc éves, gyönyörű és mindenki azt hiszi hogy a lába előtt hevernek a férfiak. Ő is bátortalan, mert az image-ét nem szeretné lerombolni, de a biológiai órája már nagyon ketyeg. Sosem jöttek össze életében a randik. A munkája pedig olyan volt hogy sokat kellett benne dolgozni, de nem olyan emberek vették körül akikkel tudna ismerkedni. Szabadidejében nehezen mozdul ki otthonról. Inkább csak filmeket néz és netezik. Fél a társkeresőktől , fél hogy csalódást okoznának neki, vagy megbántanák. Fél attól hogy ha megtudják hogy szűz világgá rohannak. Egyébként eddig ha ismerkedni próbált valakivel és elmondta hogy mi újság a férfiak otthagyták, mert azt hitték hogy van valami bibije amiért így alakult az élete.

Mindannyian teljesen normális emberek és szorítok nekik hogy legyen nekik is párjuk , családjuk.

Szerintem a te fiad is rendben van, csak bátortalan.

A netes társkeresőket ajánld neki. Ott könnyebb ismerkedni és sok olyan nőt megismerhet akikkel az életben nem futna össze.

2015. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
44%

És ha szüzek akkor miért gond az?


Persze van egy "általános" képlet.

18 évesen érettségi, érettségi ajándékként, kocsi (mert ugye előtte már megvette a jogsit anyuci-apuci a gyereknek aki képtelen volt saját erejéből levizsgázni), meg hasonlók, aztán szülő fizetik az egyetemet, lógatja a lábát a "gyerek" majd veri a mellét, ha egy büfészakon végez, ellenben azzal aki, az orvosi mellett dolgozik, és vért izzad egy 2-ért.

Aztán megkapja a diplomáját, kap egy lakást a szülőktől, majd 1 hónapra rá esküvő, mert már terhes a csaj.


Tehát röviden:


Én nem ítélek el senkit azért mert nem a beteges mókuskerékben él.

2015. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
71%

Én is ilyen vagyok, igaz csak 26 éves.


Kérdésedre az egyszerű válasz:


Nem akarok barátnőt, nem akarok családot, nem akarok gyereket. Ennek a tekintetében miért is hülyítsek egy nőt csak azért, hogy megdughassam? Időpazarlás! + nem vagyok egy gerinctelen féreg aki mástól is ellopja az időt és emellett hitegeti és átveri. Mert amit velem töltene a másik személy feleslegesen, az alatt olyat is találhatna akivel egész életét leélhetné.


Remélem kielégítettem a kérdésedet!


26F

2015. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!