Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimiben ez normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben ez normális, hogy melegeskednek? Nálatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Öcsémékról van szó. Szóval sokszor puszilgatják egymást haverokkal meg ilyen meleg hangon beszélnek, stb. Félek, hogy ez nem jó hisz a csajok mit fognak gondolni róluk? Nálatok is van ilyen a suliban? Vagy lehet, hogy tényleg meleg?

2022. márc. 20. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A határokon sok múlik de persze. Sőt cifrábbak is mentek már. Került már elő 1-1 farok :D
2022. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Női ruhában táncoltunk a szalagavatón :D Minden srác. Harisnya, szoknya, stb. Nem ettől lesz valaki meleg. Bár azért vicces hogy volt olyan osztálytársam akit így rendesen megdugtam volna.
2022. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen, hogy "melegeskedünk", de ilyen puszilgatások és társai nem voltak még. Csak izomból a másik seggére csapunk, perverz dolgokat mondunk és ennyi. Persze ez mind vicc, mert mindenki hetero (vagy talán bi).
2022. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha őt nem zavarja, téged miért?
2022. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindenhol vannak ilyenek, de többnyire csak viccből
2022. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Én bi voltam már suliba is de sajna semmi ilyesmi nem volt, pedig bejött volna.

NE foglalkozz vele. Nem ettől lesz meleg vagy bi.

2022. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Több okból is szánalmas vagy kérdező. Legfőbb ok az a “ mit fognak gondolni a csajok” mégis kit érdekel , hogy mit fognak gondolni? Ha meg meleg akkor mi van? Nem kell szeretni őket, elfogadni sem,de ha a saját testvérdet eldobnád csak azért mert meleg akkor te vagy a beteg kettőtök közül.
2022. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy bajom van ha meleg. Ne tegyél a számba olyan tartalmat ami nem hangzott el. Ok? Elég ha a TV-ben ezt teszik a politikusok egymással. Nem kell itt is ezt csinálni... Főleg nem ebben a stílusban. Szomorúnak találom, hogy szerinted ez a hangnem és a stílus elfogadható itt vagy bárhol máshol. Ezen érdemes lenne elgondolkoznod...


Én csak azt gondolom ha pl heteró nem vet jó fényt a csajoknál ez rá...

2022. márc. 20. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy az ezzel való viccelődés. Racsapnak egymás seggere, meg néha párzási hangokat imitálnak. Gáznak gáz, de ilyenek 14-17 éves fiúk.
2022. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Még egyetemen is láttam ilyet, nem csak gimiben.

De gimiben is volt a legtöbb ilyen viccből melegeskedő srácnak barátnője. Vagy legkésőbb érettségi után, de kivétel nélkül mindenki kapcsolatban van közülük.

De tényleg, nem édesmindegy, hogy a csajok mit szólnak ehhez?

2022. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!