Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomulnak másra olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak másra olyan fiúk, akiknek barátnőjük van?

Figyelt kérdés

Ez őszintén érdekelne, nagyon sok ilyet látok mindig mindenhol, meg tapasztalok is ilyeneket.

Valahogy engem mindig betalálnak a kapcsolatban lévő fiúk. Mindig olyan próbálkozik be és nyomul, akinek barátnője van, és nem értem hogy miért. Semmi jelet nem adok nekik soha, semmi reakciót, egyáltalán nem nyitok feléjük de ők akkor is felém érdeklődnek. Gondolok ilyenekre, hogy pl facebookon vagy instán beimádják a történeteim a képeim vagy hűházzák, mikor látnak állandóan bámulnak, odajönnek beszélgetni meg flörtölni, vagy rámírnak találkozni hívnak olyanokat írnak amiből egyértelmű hogy bejövök, volt hogy egy ilyen fiú hirtelen megcsókolt, meg stb.

Legtöbbször ez van akkor is, mikor egy fiúval elkezdek beszélgetni és úgy néz ki lehet valami, kiderül barátnője van. Én eleve nem tudom hogy barátnője van ha elkezdek vele beszélgetni, de ő így ezt hogy képzeli, hogyhogy nem érzi magát kellemetlenül?

És félreértés ne essék egyáltalán nem vagyok könnyűvérű lány akit olyan típusnak nézhetnek mint aki bármikor benne van a megcsalásba, szóval tényleg nem értem. Nem tudom mire gondoljak, csak én jövök be olyankor nekik ennyire, vagy alapból megcsalós fajták, vagy valami nem okés a kapcsolatukban és nem elég neki a barátnője, vagy valami izgalom kell ami nincs meg az életükben? Vagy valamivel megfogom őket? Vagy én nem értem..

Egyáltalán miért szivezgeti a képeid ha van neki barátnője ? Ha én lennék a barátnőjük helyébe, nyilván zavarna.

Szerintetek miért lehet ez? Esetleg ti is tapasztaltatok már ilyet?



2022. márc. 20. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Lehet mégiscsak könnyűvérűnek nézel ki, ha ennyi barátnős csávó keres.
2022. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Á ez semmi, vannak akik férjnél lévő nőkre mennek rá. Na azért az már elég gusztustalan.
2022. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen? Ha látnál és ismernél nem gondolnád így. Azért nehogy én legyek már a hibás, mert én érdeklek egy fiút és nem a barátnőjével foglalkozik. Amúgy ha az is lennék, könnyűvérű, egy hűséges korrekt fiút nem fogsz semmivel rávenni semmire, mert 100%osan a barátnője kell neki, hisz szerelmes belé. De így, hogy nem is vagyok olyan lány, én nem tehetek arról, hogy a kapcsolata ellenére én fogom meg. Ráadásul nem is veszem a közeledésüket sehogy sem.
2022. márc. 20. 12:49
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért vannak ilyen emberek? Ennek mi oka lehet hogy ezt csinálják? Ennyire nem tisztelik a párjukat, hogy tudnak a szemükbe nézni? Annyira kétszínűség és pofátlanság ez. Undorító, hogy a párjának a szemébe mondja de szeretlek meg minden, közben meg más felé nézeget..
2022. márc. 20. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
3-mas ezt nem rossz szándékból írtam, egy szóval sem állítottam, hogy az lennél, csupán lehet, hogy a külső szemlélők így látnak téged, bocsi, ha félreérthető volt a megfogalmazás. Elég csak egy kivágottabb felső, és máris r*bancnak titulálnak, ez a mai társadalom:) Tele vagyunk hűtlen emberekkel, lehet valamiért vonzod őket, azért tapasztalod ezt. #1 voltam.
2022. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szimplán vonzó vagy...ennyi, attól hogy van csaja valakinek még nem biztos hogy boldog abban a kapcsolatban, és valószínű jobban tetszel nekik mint az adott barátnőjük. Velem is volt sokszor ilyen, hogy mondjuk csak egy példa nálunk a szex nem nagyon működött, de láttam egy lányt aki nagyon elkezdett vonzani így végülis megcsaltam a barátnőmet...nem tudtam ellenállni (de tegyük hozzá hogy ő is megcsalt előtte).
2022. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Miért...miért..., te a hambid mellé, nem eszel sült krumplit?
2022. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!