Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátom (?) eljönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom (?) eljönne hozzám találkozni az ország másik felébe, de én nem akarok kapcsolatot vele. Szóljak neki előre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval néhány éve ismerkedtünk meg egy táborban, azóta nem találkoztunk személyesen, neten tartjuk a kapcsolatot. Már egy ideje mondogatja, hogy szívesen találkozna velem, eddig mindig leráztam, aztán lelkiismeret-furdalásom lett, hogy állandóan kifogást keresek, és mondtam neki, hogy oké, X napon szabad leszek, látogasson meg, ha szeretne. Viszont most pont amiatt furdal a lelkibaj, hogy sok órát tömegközlekedne miattam, engem meg nem érdekel romantikus szempontból egyáltalán. Meg is mondanám neki, ha vallomást tenne, de félek, hogy hülyét csinálok magamból, mert ő valóban csak barátkozni szeretne velem... Hagynátok utazgatni vagy jobb vállani a beégéssel kapcsolatos rizikót?
2022. márc. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok egy lánnyal...igaz csak 150 km távolságra van, és jogsim is van, de őszintén szólva nincs kedvem ennyit menni egy találkozó miatt. Pedig nálunk konkrétan randiról lenne szó (ez is egy ok amiért nem akarom).


Az még fura hogy csak barátkozni akar és képes ennyit utazni, nem hiszem hogy csak azért menne.

2022. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, őszintén, de kedvesen. Ha nem akarsz találkozni, azt látni fogja rajtad, plusz ha később derül ki, jogosan fog haragudni. Ne hitegesd, legyél őszinte. Így mindkettőtöknek jobb lesz.
2022. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj. Lehet ő csak amiatt menne, ami miattad nem is jöhetne össze.
2022. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj neki hogy ne utazzon feleslegesen
2022. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!