Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto behozatallal kapcsolatosa...

Auto behozatallal kapcsolatosan érdekelnek vélemények és tapasztalatok? (spanyaol országból) tapasztalatokat vagy ötleteket szivessen fogadok hogyan vaghatnek bele ebbe..

Figyelt kérdés

Lehetséges ez egyáltalán vagy felejtsem el?

Benzines, 2018as szalon auto 20.000km-el .

7millió forint az auto ara (kb 20k €)



#benzin #import #behozatal #Spanyaol ország #Márka kereskedés
2021. jún. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

20000 km-el nem szalon autó. Szalon árulja, eddig ok.

Behozhatal, ha nem te csinálod, kb fél millió lesz. Én úgy tapasztaltam, hogy ilyen árréssel a hazai piacon lehet ugyanolyan jót kapni és itt legalább véd a szavatossági jog.

2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

12.200km pontossan, 1 év garancia (lehet hozzavasarolni ) Sajnos nem tudom milyen irányba indulhatok el, mert akiket ismerek azok csak Németország Svájc és Ausztriából hoznak be autókat .

Sajnos itt nem lehet kapni ezt az autot, már megjártam mindent (15.000km alatt nem lehet kapni, és privat szemelytol pedig nem vásárlók semmilyen módon, gyártani meg 2019 óta nem gyártják Magyarországon külön megrendelésre sem )

2021. jún. 5. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a semmi értelme kategória.

A honosítás költségeit meg tudod nézni, az útiköltség/szállítás pedig elviszi az összes hasznot. Kint sem ingyen adják a jó autót. Nem tudom mi a fóbia a magánszemélyekkel...

2021. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem németből behozott autó forgalomba helyezése meg minden 200k volt, + 120k volt trélerrel hazahozni. Spanyolból kicsit drágább lenne a tréler :D Meg hogy ott hogy intézed a papírokat... tekintve hogy a spanyolok nem nagyon beszélnek más nyelvet mint a spanyolt. Mert ugye valamiféle szerződés onnan is kell, forgalomba helyezés előtt kelleni fog az is, német autóknál azt hiszem TÜV papírt kérnek, spanyolból kitudja mik kellenek... Ja és az enyémre is volt még 1 év garancia, de az csak németországra szól, ahogy behoztam ide és itt papíroztattam le el is ment az az 1 év garancia.
2021. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!