Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy vérge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy vérge észrevegyen a fiú akit szeretek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hát elég hosszú sztori, hogy hogy szerettem bele.

Szóval először semmi nem volt, átlagos fiú, oké. Aztán a barátnőmnek is tetszett, találkozgattak meg minden, és végül összejöttek. Tök örültem neki meg minden. Aztán egyszer szakítottak. Egy jó darabig egyedül volt a srác meg ugye a barinőm is.

Most viszont a fiú összejött egy lánnyal(akivel amúgy sztem nagyon összeillenek xD) akkor most a barátnőm még mindig szereti stb, ami mégjobban bánt, hogy ugye 2 barinőm van, velük vagyok általában, és mindig ketten beszélik meg ezeket a dolgokat, na mindegy ez most nem ide tartozik.

És hogy hogy szerettem bele... Olyan figyelmes, tök kedves meg vicces, és olyan cukin molyosog, hogy mosolyognom kell tőle ahhj

Próbálom elfelejteni, hisz ha lenne is egy csekély esély hogy ő is szeret, a barátnőmet nagyon bántaná ez. Nem tudom mit tegyek.

Inkább ássam el magamban az érzést, vagy mit csináljak? :((

Talán a kettőnk sorsa nem találkozik, még csak egy kis időre sem?


2022. márc. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ételek-italok kategóriában???
2022. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Basszus bocsi xDDDD véletlen volt
2022. márc. 23. 19:51
 3/8 anonim válasza:
64%

Ha már ételek-italok kategória, próbáld meg lenyűgözni őt egy jóféle étellel. 🙂 A legjobb az ha te magad készíted. Persze előtte tudakold ki hogy mit szeret.


A legtöbb férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út. 😉

2022. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj, szerintem megpróbálhatsz közeledni hozzá és hátha lesz belőle komoly. Le lehet pontozni, de én ezt így gondolom.

Már manapság senki nincs tisztelettel arra hogy milyen barát, barátnő, testvér, ismerős vagy bárki, volt kapcsolatban az adott kiszemelttel. Sajnos mindenki le.arja ezt és csak magukkal törődnek, akkor te miért ne tehetnéd meg? Nem szép dolog, igen, de ha te nem a saját boldogságod helyezed előtérbe, akkor senki nem fogja helyetted.

Gondolj bele, ha mindig csak másokat nézel körülötted, hogy kinek teszel jót és kinek nem, kinek felelsz meg és kinek nem, kit bántasz meg és kit nem, akkor hol vagy te? Te legyél az első, hogy boldog legyél, mert különben sose leszel az ha mindig csak másokkal törődsz.

2022. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben először a barátnőddel beszélnék erről, arról igazán nem tehetsz, hogy beleszerettél a fiúba, a szerelmet nem tudjuk irányítani sajnos.
2022. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
hány évesek vagytok? amúgy olyan összszedett ez e kérdés/sztori mint amit anyámnak írok éjjel fél kettőkor 5 pálesz meg 10 hosszúlépés után
2022. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
"Most viszont a fiú összejött egy lánnyal" - Mást választott, próbáld elfelejteni.:/
2022. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Felejtsd el...ha akar valamit, meg fog keresni. Tudom hogy nehéz de hidd el ez a legjobb megoldás ha nem képzelsz bele többet mint ami van. Majd jön valaki más.
2022. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!