Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom mostanában egy könyvfüggő lett.De olyan szinten,hogy egyáltalán nem tanul,nem csinál semmi mást szabad idejében,csak olvas.A szülei elvették tőle a könyvét.mert majdnem bukásra állt németből.Valahogy visszaszerezte,de hogy a szülei ne vegyék észre,az iskolában dugdossa.Így már rám sem figyel,nem lehet vele beszélni,szünetekben gyakran csak annyit csinálok,hogy ő olvas,én meg állok mellette és nézek.Próbáltam már rengetegszer beszélni vele erről,de sosem vette komolyan.Amikor olvas mostanában csak hozzácsapódok más barátaimhoz,ő pedig csak olvas a sarokban.Most már tényleg nagyon hiányzik a vele töltött idő,de bármit próbálok,nem reagál semmire,mintha egy másik világban lenne amikor olvas. Mit kéne csinálnom,hogy venne észre?

2018. jan. 28. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Muszály beszélned vele :/

Kérdezd meg hogy el akarja cseszni az évet, a barátságotokat és a családi kapcsolatát egy rohadt könyvért

Mondd el nek hogy gondolkozzon már el , jó barátnő, rendes gyereke a szüleinek, rendes felnőtt akar e lenni

Meg én beolvasnék neki őszintén , hogy tényleg el akarod rontani a barátságotokat

2018. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!