Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy ilyen személyiséggel észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, aki bejön, de ahogy észrevetten a rámenősebb lányok jönnek be neki. Nos, én egyáltalán nem vagyok az.


Középmagas, 170 cm vagyok, ő másfél fejjel magasabb nálam. Barna hajam és szemem van, átlagos a testsúlyom. A barátaim szerint jó humorom van, szinte mindenen tudok nevetni és kb mindig mosolygok, nincs olyan pillanat, amikor nem. Imádom az autósportot ami sokak szerint fura lány létemre. Nagyon hűséges típus vagyok, plusz ami a szívemen az a számon, jobban szeretem, ha az emberek egyenesek velem és nem a hátam mögött pletykálkodnak rólam, hanem a szemembe mondják ha bajuk van. Ha kapó rá az illető szeretek szarkasztikus és csípő megjegyzéseket tenni rá, persze tudom, hogy hol a határ. Imádok rajzolni, írni és olvasni, szeretek aprólékos, jó munkát kiadni a kezemből, sokak szerint ambiciózus alkat vagyok/leszek felnőtt koromban. Meg persze komolyabb vagyok a koromnál.


Nektek ez a személyiség szimpatikus lenne?


2020. okt. 11. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Személyes ismerettség nélkül nem tudok biztosat mondani a szimpátia kérdésben, de az eredeti kérdésre tudok válaszolni: ne erőlködj senkiért, mert akivel igazán összeilletek azzal természetesen találjátok meg egymást. Azt írod, hogy a rámenős lányokat szereti, ezzel pedig valami nagyon rosszat sejtek vele kapcsolatban, én inkább hagynám. A másik pedig hogy ne változz meg senki kedvéért, szeressen úgy ahogy vagy.
2020. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!