Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk vagy nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel most találkoztam egy pár napos programon és nagyon visszahúzódó.

Folyton egyedül ül és telefonozik vagy csak nézelődik, a többiektől külön de ha odamegyek hozzá akkor szívesen beszél velem. Ha már egy kicsit hozzáérek vagy közel vagyok hozzá arrébb húzódik és nem mer a szemembe se nézni. Ha látja hogy egyedül vagyok vagy ilyesmi akkor se jön oda hozzám csak néha bámul.

Amikor viszont másokkal (főleg fiúkkal) van akkor sokkal felszabadultabbnak tűnik. Szóval olyan mintha nem akarna velem beszélgetni/közel lenni hozzám de messziről mégis olyan jeleket mutat mintha kedvelne. Szerintetek csak félénk vagy egyszerűen velem van baja?



2022. márc. 25. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, csak így tovább! :D
2022. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!