Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire félénk, vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félénk, vagy inkább már nem érdeklem? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Szóval a sztori eleje ezen a linken található.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Azóta az történt, hogy eléggé izgalommal telve, de vettem a bátorságot arra, hogy odamenjek hozzá és élőben is beszélgetést kezdeményezzek. Épp az osztálytársaival volt, amikor bementem a termükbe, és amikor köszönésképp megöleltem, és megkérdeztem, hogy van, azt éreztem rajta, hogy eléggé zavarban van. Aztán együtt kicsit kimentünk, hogy csak ketten beszélgessünk. Megdicsérte a cipőmet és nem tudom, valahogy közben ilyen boldogságot éreztem rajta, amit próbált palástolni, és rögtön utána meg kérdezte, hogy nem akarok-e találkozni vele, és meg is beszéltük, hogy holnap összefutunk, és aztán mondta, hogy mennie kell. Ma odamentem hozzá, hogy letisztázzam vele, hogy megbeszélt találkozó még mindig él-e, és mondta, hogy persze, elkértem a számát, de megint azt éreztem, hogy menekül a szituációból. Nem tudom, ilyenkor picit elbizonytalanodok, mert ráadásul pár napja már nem is szokott írni. Ennyire félénk és ennyire zavarban lehet, amikor odamegyek hozzá, hogy ennyire ki akar jönni abból a szituációból? Mert más okot nem igazán tudok, tekintve, hogy ő hívott el engem találkozni. Tényleg nem értem...


2017. dec. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Félénk. Hisz ő hívott el, ha menekülni akarna akkor azt mondta volna hogy "Majd máskor megbeszéljük, hát most nem érek rá majd meglátjuk."

Ilyenek.


Én inkább azt látom, hogy próbálkozik közeledni feléd, de zavarban van és ezért menekül el és aztán valószínűleg te jársz a fejében egy jó ideig.

A tetteket nézd mindig. Amíg azt mutatja hogy közeledni próbál, addig okés.

2017. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aaaa, köszönöm. Ez most sokat segített. :)
2017. dec. 21. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért van mert félénk.
2018. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!