Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem érdeklem eléggé, vagy...

Nem érdeklem eléggé, vagy csak félénk?

Figyelt kérdés
Interneten, elkezdtem beszélgeti egy sráccal, pár nap után randira hívtam, ami nem jött össze mert dolga volt. Többször célozgattam már, hogy találkozzunk, de még nem jutott a dolog sehová. Nem nagyon szokott kezdeményezni, de ha elkezdünk beszélgetni, akkor válaszon normálisan, meg érdeklődik is. Szóval most nem igazán tudom, hogy még teperjek, várjak, vagy hagyjam.

2014. júl. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a tapasztalatom azt mondja, hogy aki egy bizonyos idő után sem akar találkozni, az valószínűleg nem akar igazán vagy foglalt.
2014. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha o nem keres, peldaul nem ir rad vagy ilyesmi, nem sok az eselye sajna:/
2014. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 1. 01:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugy dontottem h nem irok ra tobbet hanem varok es 4 nap utan ram irt.

Velemeny?

2014. aug. 4. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor van esély. :)

Van egy olyan erzésem hogy a célzasaid nem voltak észrevehetőek.

2014. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) szerintem eszrevehetoek a celozgatasaim, de lehet h igazad van ugyhogy akkor probalkozom. En is derusebben latom a helyzetet igy h ennyi ido utan ram irt :) Koszi a valaszokat!
2014. aug. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!