Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy csak ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy csak ezért jön össze egy ember valakivel?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy fiú, aki már nagyon magányos egyedül érzi magát és rossz neki, meg nagyon kanos is már, és nem bírja egyedül. Ezért már kb mindegy neki, csak legyen valaki. Így simán összejön egy előnytelen, kevésbé dekoratív lánnyal. Mert hogy őt könnyen meg tudta kapni és legalább nem lesz egyedül mert valaki van vele.

Elképzelhető, hogy ezért van vele csak úgy hirtelen?



2022. ápr. 4. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem siman
2022. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy az is előfordulhat, hogy az "előnytelen, kevésbé dekoratív" lánynak vannak belső értékei, amiket a srác felismert, és képes értékelni.

Vagy a fentebb említett lány elhajtja a búsba, mert nem lesz senki oldalán szamár, ha nincs ló, mert annál nagyobb az önbecsülése.

2022. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben ez lehetetlen. Ha nem vonzódom a lány külsejéhez, nem tudok felizgulni rá és nem akarok szexelni vele. Akkor inkább az önkielégítés.


Több lány barátom volt, akiről kiderült, hogy tetszem nekik és visszautasítottam őket, pedig akkoriban már évek óta nem volt senkim.


A szex csak olyan lánnyal jó, aki tetszik. Nem egy luk kell, hanem egy gyönyörű angyal, akinek a teljes lényét élvezni tudom.


Nyilván, ha mondjuk 80 éves lennék és egy 20 éves lánnyal szexelhetnék, lehet hogy kisebbek lennének az elvárásaim, de fiatalon hadd válogassak.

2022. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénenként változó. Én személy szerint lehet megdugnám, de semmi más. Összejönni biztos nem jönnék vele össze.
2022. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Ebből is látszik,hogy a férfi majmoknak csak a külső számít!!

Csajok sose bízzatok a pasikban száz százalékig!!Legtöbbször csak üríteni akarnak!

36/f

2022. ápr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szexre vágyik, akkor azt le kellene tisztázni...
2022. ápr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Csatlakozom a Hatoshoz, a kapcsolat legelején tisztázni kell ki mit akar, mert abból senki sem fog jól kijönni ha az egyik fél csak testi kapcsolatot, a másik meg komoly kapcsolatot keres.

Válaszolva a kérdésre, emberfüggő. Én nőként nem jönnék olyannal össze aki számomra nem vonzó testileg (Nem kockahasú két méteres álompasit keresek), volt már olyan hogy egy srácot elutasítottam, a kinézete miatt. Mondjuk, ott az nagyobb baj volt hogy nem passzoltunk személyiségben sem, alig volt közös érdeklődési kör.

De azt mondjuk könnyen elképzelhetőnek tartom hogy habár a két fél nem feltétlen passzol testi értelemben, személyiségben, belső értékekben meg igen akkor ott lehetséges hogy megpróbálják a kapcsolatot, jól is elsülhet akár. Vagy, esetleg a szóban forgó kevésbé dekoratív hölgy külsőre is vonzza a srácot, elvégre mindenki mást keres, és olyan is gyakran megesik hogy egy férfi vagy nő olyan partnert talál aki kívül esik a saját ideálján, de mégis megtetszik neki, ismerkedés után.

2022. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem tennék ilyet.
2022. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak nézz körül a gyakoris válaszok között. A "tedd lejjebb a mércét" - "az én párom sem tetszik, csak tetszett a belsője" válaszokig minden hülyeség van. Aztán majd ezek az emberek csodálkoznak, hogy elcsavarja a fejüket egy számukra szebb, jobb nő/férfi.
2022. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, ez nagyon nagy igazság!
2022. ápr. 5. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!