Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan használjam ki a maradék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan használjam ki a maradék időt?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki már jó ideje tetszik. Barátok vagyunk – vagy voltunk, igazából nem tudom. Elég bonyolult a kapcsolatunk, először csak ismertük egymást, a későbbiekben történt vele egy-két rossz dolog, sokan nem foglalkoztak vele, rám tudott támaszkodni. A saját szemszögemből nézve ott elkezdett alakulni valami, de nem lett semmi. Ezek után bejött egy új barát a képbe és hát jól fölverte az állóvizet. Vele sokkal többet kezdett foglalkozni és elhanyagolt engem és a barátságunkat. Nem voltam túl jóban emiatt az új jövevénnyel, a barátom kvázi megutált. Végül az újonccal is összebarátkoztam, de az a valaki most a másik ún. legjobb barátnőmmel verődött össze és fogjuk rá mostmár jobban kijövünk, legalább nem hajtogatja azt másoknak, hogy én le se sz@rom őt.


Na de a lényeg annyi, hogy a tanév (vagy a nyár) végén kiköltöznek Dániába a nővéréhez. Szeretném kihasználni az időt és esetlegesen kijavítani a múltbéli konfliktusainkat, de a gond az, hogy nagyon fáj már arra is gondolnom, hogy elbúcsúzok tőle, nemhogy elcseszem az egészet mégjobban.



Bocsánat, ha kicsit kesze-kusza lett, de megpróbáltam összefoglalni a történteket. További szép napot nektek!



2022. ápr. 9. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te is lány vagy? vagy most mivan nem értem...egyébként meg ha kimennek akkor tök hülyeség törni magad, bocsánatot kérsz tőle aztán ennyi volt.
2022. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, elmegy, előbb utóbb meg fog szakadni a kapcsolat.
2022. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van, majd bocsánatot kérek tőle és meglátom mi lesz. Talán később egy jó vagy rossz emlék lesz az egész :)
2022. ápr. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!