Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető hogy már emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy már emiatt nem mozgat meg annyira?

Figyelt kérdés

Nagyon bejött egy srác akivel csak barátok vagyunk, de mégis tapintható a kémia. Elkezdett felém közeledni pedig foglalt. A barátnője és közte elvileg nem annyira bensőseges a viszony, kevés az együttlét. Régen már egy csókközeli szituáció is nagyon megdobogtatta a szívem, de utóbb már ez sem történt meg.

Szerintem az lehetett az oka, hogy számon kértem hogy ha van egy barátnője, akit elvileg szeret és vele akar maradni, akkor ha problémája van az együttlétekkel, miért nem vele beszéli meg, ahelyett hogy nálam próbálná csillapítani az éhségét ilyen téren.

Mert nagyon nem érzem azt fairnek, hogy a szexualitást, ami egy kapcsolat fontos része lenne, azt nálam keresi, viszont a személyemmel való foglalkozást már nem szeretné, csak a testi élvezeket, miközben mindig elmondja, hogy nem fog miattam szakítani a barátnőjével. Ezt kihasználásnak érzem, és szerintem én is, mint minden lány, megérdemlek egy olyan kapcsolatot, ahol nemcsak használnak, hanem azért szeretnek, akik vagyunk. Illetve mikor majdnem rám mászott és hátrébb léptem, akkor jött azzal, hogy ő csak szórakozik velem. Én nem vagyok senkinek sem szórakozás, nekem is vannak erzéseim.

Ezek után ismét próbált közeledni, de már nem hozott lázba, sőt már az sem érdekel hogy ír-e nekem vagy sem. Lehetséges hogy a fentebb leírt tapasztalatok okozzák, hogy nem érdekel már?

Pesig sokáig aggódtam hogy hogy fogom magam túltenni rajta, de így hogy a képembe momdta ezeket, egyik percről a másikra csökkent az érdeklödésem irányába. Szerintetek ez lehet az oka?



2022. ápr. 16. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztosan emiatt. Lépj tovább.
2022. ápr. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha megérdemelsz egy rendes kapcsolatot, akkor ne légy vele. Ne találkozz vele, ne légy neki elérhető, ne foglalkozz vele, tiltsd mindenhonnan.

A vélemények megosztóak de szerintem a barátnője is megérdemli, hogy tudja mit csinált a háta mögött. Az információval meg eldönti mit kezd.

2022. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges.

Szerintem mindenképpen mondd el a barátnőjének, joga van tudni.

2022. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem valami gerinces ember ez a srác. Addig ökörködött, hogy nem csak te ábrándultál ki belőle, de szerintem a barátnője is rájön előbb-utóbb, még ha nem is mondod el neki, hogy hűtlen.

Két szék közül a földre fog esni.

2022. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!