Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú beszélget egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú beszélget egy lánnyal, és ha a fiú eközben nem tud egyhelyben megállni, izeg-mozog, elképzelhető hogy ilyen esetben zavarban van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új munkahelyemen megismerkedtem egy fiúval,rájöttem hogy tetszik nekem.

Tudni illik róla hogy “nyanyuga” tipikus jófiúnak látszik,és a haverja is alátámasztotta a gondolatomat.

Szünetekbe általában együtt vagyunk páran,és szünet előtt pár perccel mindig jön hogy jövök e szünetre,ekkor keresek tèmàt,mert nem túl beszédes. És amikor beszélgetni kezdünk,topog, lépked,olyan mintha elindulna,de megfordul

tehát nem tud megmaradni egyhelybe.

Nincs tapasztalatom ilyen téren,egy valakivel ismerkedtem,de ő nyitott felém.

Tehát fiúknál ez mit jelent?

Annyira zavaros,egyrészt néha úgy érzem nyitna felém,másrészt nem veszem észre hogy tetszenék neki,nem keres a tekintetével,ahogy én teszem,legalább is nem vettem észre.

Csak ezt az egyet,amit már említettem.

Köszönöm a válaszokat!!:)


19/L


2019. márc. 23. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy pisinie kell.

Vagy nyughatatlan, hiperaktív.


De tegyük fel, hogy izgult.

Inkább beszélgess még egyszer.

2019. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De te mitől vagy tini?
2019. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2es

A 19 éves még tini

2019. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A gyakori szabályzata szerint : A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!


Definíció : tizebéves angolul. Azaz 13 múlt és még nincs 20.


Tehát a kettőnek veszed a metszetét, akkor rájöhetsz, kinek szól a Tini kategória. 16-20 közöttieknek. És ez egy nyílt végű intervallum.


Remélem segítettünk értelmezni a Tini szó jelentését.

2019. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az általad írtakból úgy vélem, hogy bátortalan, ideges a Te (vagy másoknál is?) jelenlétedben. Valószínűleg tetszhetsz neki. Tartózkodj többet a közelében, kezdj vele beszélgetést, talán megnyugszik. A tipródása kimondottan idegességre, határozatlanságra vall.

F.

2019. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A tini kategóriáról annyi,hogy nem értek az oldalhoz,első kérdésem,és csak rápötyögtem valamire😂😂


Válaszolnék,mindennap beszélünk,jön hozzám,és mindig megfigyelhető nála ez a viselkedés. De arra is gondoltam hogy minnél hamarabb “menekülne” tőlem,azért nem tud egyhelybe megmaradni😂😂 viszont akkor miért keresné a tàrsasàgom,azzal,hogy mindennap jelez,mindjárt szünet ès menjek én is?! Annyira nem tudok kiigazodni rajta.

2019. márc. 23. 16:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hiperaktív,amikor a haverjával beszélget,megáll egyhelyen. Ezért tűnt fel nekem,hogy amikor beszélget velem nincs nyugta.

Sajnos kétértelmű,de remélem zavarban van vagy hasonló mert az már jelent valamit,és nem csak menekülne tőlem😁 elég dumás vagyok,néha túlzásba viszem,de remélem nem erről van szó😃

2019. márc. 23. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Bizonyosra veszem, hogy nem szabadulni akar tőled, hiszen alig várj az együttlétet, beszélgetést. Izgatott, ezért toporog. Idővel megnyugszik melletted.

F.

2019. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózottságra utal, nehezen tárulkozik mások előtt, mint például nálad, ha jobban elenyelegsz vele, akkor bizalmat nyersz nála, és ezáltal megnyugszik és akkor sokkal közvetlenebb lesz. Ideges, nyomást, feszültséget érez át, mikor a jelenlétében vagy, vajon miért? Azért mert keresi a társaságod csak nagyon lassan oldódik fel, időt kell neki hagyni, nagy valószínűséggel nem az a rámenős fajta típus, ezt te is tudod nyilván. De próbáld meg barátságosan közeledni feléje, akkor veszi a lapot és könnyebb lesz neki megnyílni.
2019. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!