Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a srác tudja, hogy elcseszett mindent?

Figyelt kérdés

szeretném azt az érzést kelteni benne, hogy azt hidje utálom.

pl:csúnyán nézek rá stb

ilyen példákat tudnátok mondani?

vagy esetleg fiúk! ti milyen szituáció után gondolnátok arra, hogy vajon utál-e titeket az illető(lány)?


2022. máj. 11. 19:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Legyél vele szemben közömbös. Egyszerűen ne nézz rá és ne foglalkozz vele. Ettől egy idő után ideges lesz
2022. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
bro ne csinald ezt.. ez a legeslegrosszabb amit tehetsz. csak mondd el neki, h elb*szta es keszy
2022. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi értelme van?

Mi a sztori? írj privátban, ha nem mered ideírni.

2022. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudhatja meg, ha a szemébe mondod. De ha egyszerűen észre sem veszed, abból is észlelhet valamit.
2022. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond ki és ennyi. Ha célozgatsz meg ilyen hülye játékokat űzöl lehet csak rontasz az amúgy sem álomba illő helyzeteden . :D
2022. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Végül ignoráltam egész nap, illetve eljátszottam mintha rettentő nagy hibát követett volna el pl: fuu de gyűlöllek, én a helyedben csendben maradnék..stb..

Ezek után nem egyszer megkérdezte hogy mit csinált amiért ilyen vagyok vele, a válaszom csak annyi volt a legtöbbször hogy:hagyjál, maradj qssba(szoktunk igy beszelni egymással szvl sértődés nem volt a trágár beszédből)

aztán minden órán rengetegszer vett fel velem szemkontaktust amit viszonoztam is kb 4-5 percekig, de a szememmel próbáltam azt tudatni vele, hogy azta de utállak(sikerült is, mert hát ismeri ezt a tekintetem)

aztán egyszer mikor bámult órán rá néztem, megkérdezte hogy mi a bajom, annyit mondtam ,hogy nem kell rám nézni aztán azon az órán nem is nézett felém. A nap nagyobb részében ignoráltam és még csak a közelébe sem mentem.


Egyébként ezt az egészet azért szeretném hisz ez a srác elhagyott engem egy kapcsolatban, és ezt csak azzal tudom neki visszaadni hogyha abba a tudatban van hogy én gyűlölöm őt, hisz nyilván sokat jelentek még neki egy részben.

2022. máj. 12. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Nem úgy tűnik, mint akit nagyon érdekelné😅
2022. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyerekes vagy.

Nem jossz be neki, ennyi.

Eleve oszttarssal nem jovunk ossze

2022. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vicc
2022. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!