Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha rezzenéstelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha rezzenéstelen arccal néz?

Figyelt kérdés

Osztalytarsamrol van szó,régebben is szemeztunk aztán egy időre abbamaradt és most megint,néha véletlen hozzám is ér,de nem vagyunk közeli viszonyban,beszélni sem szoktunk egymással.

Kb 6-8 másodpercig szemeztunk, de teljesen rezzenestelen arccal végig követett,nem is pislogott,a végére már nagyon para volt. Ez jelentheti azt hogy tetszem neki vagy esetleg mást is? Vagy aki hasonlóan ilyen ijesztően szokott szemezni,ti ilyenkor mit éreztek vagy mire gondoltok?

18/l



2022. máj. 21. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nézd meg, másokra hogyan néz.

- keveset vagy alig pislog,

- monoton a hangja

- néha kibillenthetetlenül koncentrál

Ezek az autizmus jelei.


Viszont ha a többi jel nem áll rá és ijesztően figyel, akkor érdemes lehet odamenni hozzá és egyenesen nekiszegezni a kérdést, hogy akar-e valamit.

2022. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem sok jót jelent...:/
2022. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én ebből nem azt szürném le, hogy tetszel neki.
2022. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2#3 Akkor inkább azt jelenthet,hogy valami miatt mérges rám?
2022. máj. 21. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
#4 Ezt nem tudom pontosan, de gondolom egy csúnyán néző emberről te sem azt feltételeznéd, hogy tetszel neki.
2022. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nézett csúnyán,pont ez az, hogy egész végig pókerarccal bamult😅
2022. máj. 21. 19:42
 7/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
80%
Nekem ha valaki tetszik, nem pókerarccal, bambán, kb üveges tekintettel bámulom. Akaratlanul is elmosolyodom és meg sem fordul a másik a fejében, hogy ijesztő, ahogy nézek. Ha te azt érzed, hogy nagyon para, akkor nem lehet valami csajozós, flörtölős nézés. 18 évesen szerintem már nyugodtan elbeszélgethettek erről. :)
2022. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Én meg épphogy ha tetszik valaki, akkor pókerarccal bámulom, mert nem merek mosolyogni xd


Nekem egyáltalán nem ösztönösen jön a mosoly. Mint az előző válaszolónak.

Szval szerintem simán tetszel neki, csak félénk.

19/F

2022. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az utolsó válaszolóval.

Sok fiú, ha tetszik neki egy lány, de félénk(ebb), nem meri kimutatni az érzéseit, inkább pókerarccal bámul. Az ilyen f*szságokat hogy pszichopata meg autista hagyjuk már... (Ezeknek más, sokkal egyértelműbb jelei [is] vannak)

2022. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 nem én pontoztalak le. Nekem hasznos volt,köszönöm hogy válaszoltál.
2022. máj. 30. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!