Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a fenéért néz állandóan...

Mi a fenéért néz állandóan egy fiú? Főiskolán csoporttársam, néha rajtakapom, hogy rezzenéstelen arccal figyel, nem mosolyog, meg semmi. Az lehet, hogy valamit csúnyának tart rajtam, azért néz?

Figyelt kérdés
Esetleg utál? Amikor odanézek sokszor el sem fodul, hanem néz tovább és nagyon kínos, viszont sosem mosolyog. Ritkán beszélünk, akkor nem veszek rajta észre semmi különöset. Egyébként meg van barátnője is, akibe állítólag nagyon szerelmes. Akkor mégis miért csinálja ezt? 19/L
2014. nov. 15. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

lehet, hogy csak beképzeled :/

vagy csak elbambul pont a te irányodban, de nem is téged néz :D csak olyan mintha téged nézne, de véletlen az egész :D

2014. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem képezlem be és nem véletlen, egyedül ebben vagyok biztos, elég sokszor előfordul...
2014. nov. 15. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha van barátnője attól még lehet bunkó és nézhet téged, bár ugye " mindent a szemnek semmit a kéznek " :D
2014. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
*képzelem
2014. nov. 15. 17:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen vagyok... Tudok bámulni, csodálni egy csajt úgy, hogy olyan fapofát vágok, mint ha egy poker versenyen lennék :D


Nem jól mutatjuk ki az érzéseinket arccal, gesztusokkal, ennyi

2014. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én azokat a lányokat szoktam bámulni nézni akik tetszenek nekem, én sem szoktam rájuk mosolyogni de ezek szerint kéne, ha rá nézel és nem fordul el az azért van mert így mutatja ki hogy nem félénk, és nem kapja el a tekintetét. Remélem tudtam segíteni 21/F
2014. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
meg aztán a bámulást ( még ) nem tiltja a törvény :'D
2014. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek biztos nem azért csinálja akkor, mert csúnyának tart/utál?
2014. nov. 15. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
egy csúnya embert miért bámulna? :D
2014. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, arra is gondoltam már, hogy megkérdezem tőle mi baja velem, mert olyan fura az a nézés nekem valahogy, nem gyűlölködő, vagy ilyesmi, de nekem fura. Meghát tényleg fülig szerelmes a barátnőjébe, úgy tudom, ezért is gondolom azt, hogy biztosan nem azért néz, mert annyira tetszem neki.
2014. nov. 15. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!