Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az jó tulajdonság, hogy ha...

Az jó tulajdonság, hogy ha bármi kudarc ér akkor én azt rezzenéstelen arccal nyugodtan fogadom?

Figyelt kérdés

Mondjuk, megbuktam forgalmi vizsgán, olyan dolog miatt ami tőlem független volt. Szó nélkül kiszálltam és helyet cseréltem az oktatóval. Harmadik állásinterj zajlott úgy, hogy kézfogás után a tapasztalatot kérte , mondtam nincs, erre mondta akkor nem tud foglalkoztatni. Mondtam jó, minden jót, viszont látásra.


Kisiskolásként amikor megbuktam pótvizsgán fogtam és illedelmesen elköszönve távoztam.


Volt olyan interjú, hogy az utolsó 2 ezer forintomat öltem bele utazásba aztán mondta a bácsi, hogy hát azt gondolta van tapasztalatom. Akkor bocs, de nem. Pedig leírtam, hogy pályakezdő vagyok.


2020. okt. 6. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor pozitív, de őszintén szólva engem kicsit idegesítenek azok az emberek, akik már az x+1. alkalommal reagálnak így és csakis így a negítv dolgokra. :D
2020. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha belül is könnyen fel tudod dolgozni és nem csak elnyomod magadban, akkor határozottan pozitív, szerintem pont így kell ezeket kezelni :)
2020. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek vagy egy nagyon rossz vagy egy nagyon jó tulajdonságra utalhatnak. Vagy leszarod mi történik veled mert úgyis mindegy vagy pedig mentálisan erős jellem vagy aki sokakkal ellentétben nem veszíti el az önbizalmát azért egy tőle független dologtól "elbukik". Ez utóbbi magabiztosságra és optimizmusra utal de egyébként amiket írsz valóban nem rólad árulnak el valamit kivéve a pótvizsgás dolgot. Azt nem részletezted hogyan jutottál el odáig meg ott is miért buktál.


Mindegy, az életet az utóbbi mentalitás nélkül nem lehet átvészelni úgyhogy csak így tovább, gondolom sok rosszindulatú ember van aki próbálta már ezt megváltoztatni de ne hagyd magad.

2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút pozitív!
2020. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En igy kaptam egyszer(es utoljara) panikrohamot

Tüfobiam van de rezzenestelen arccal türtem, nem akartam a vadidegen orvosnal feltünösködni. Gondoltam menni fog ez.

Nyugodtan ültem elköszöntem.

A vároban meg le kellett ülnöm es azt vettem eszre nem kapok levegöt nem tudok lélegezni.összeszorult a tüdöm.

Ugy jöttek oda kb 4 en is segiteni. Már veszitettem el az eszméletem is.


Szoval nem a legjobb mindent lenyelni. Mert megbosszulja magàt.

2020. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én meg savas cuccot böfögök fel már jó ideje.
2020. okt. 6. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én meg savas cuccot böfögök fel már jó ideje.


meg kellene tanulni a sérelmeket felböfögni, kulturált formában. nem könnyű.

2020. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát, mondjuk a kérdésben felsorolt példák nem is érek meg egy esti misét. Majd ha Orbán lenyúlja a pár milliós magánnyugdíj megtakarításodat, azt bírd ki rezzenéstelen arccal.
2020. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miq, azt nem úgy nyúlták le, hogy bele számít a nyugdíjba az állami nyugdíjba?
2020. okt. 6. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is ilyen vagyok/voltam, és sokan azt gondolják, hogy mindent meg lehet velem tenni, így egy ideje kihasználnak.
2020. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!