Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb dolog ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb dolog ami történhet hogyha aki neked tetszik nemet mond? Volt már nagyon rossz visszautasításban részetek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rossz nem fog történni,idővel kilábalsz,nekem nem mondta meg a kiszemeltem hogy nem tetszek neki csak nagyon sokára,nem volt őszinte,nem mondta meg hogy én nem tetszek neki. Nem szeretem a nem őszinte embereket.
2022. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Max fél napig rosszul érzem magam, de ennyi. Nem vesződök tovább egy olyan emberrel, akinek nem vagyok szimpi.
2022. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Normál esetben hamar túl lehet rajta lendülni, bár én személy szerint attól féltem hogy mi van ha kitudódik hogy tetszik valaki, és kibeszélnek vagy pletykákat indítanak.

Részben ezért sem kezdeményeztem ha bejött valaki.

2022. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a legrosszabb dolog ami történhet hogyha aki neked tetszik nemet mond?" - Maga a cselekedek, hogy nemet mondott.

"Volt már nagyon rossz visszautasításban részetek?" - Nagyon rosszban még nem, de kicsit rosszban már volt.

2022. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
A közel 50 felejthető kapcsolatomra esik kb 200 visszautasítás. Nem haltam bele. Tudod; ami nem öl meg, az megerősít.
2022. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!