Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ez néha úgy wtf? Több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez néha úgy wtf? Több lent..

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok nagy kérdezgetős ebben a témában de azért ez nekem is fura már.

Érdekelne, hogy nektek milyen véleményetek van erről vagy éltetek-e meg ilyet.


Alap felállás, hogy van egy lány nálunk suliban aki tegyük fel hogy ilyen 50-50 módon érdekel engem.

Néha beszélünk valamennyit,nem sokat.

Viccelődik velem ami nekem tetszik meg minden de ha chatelunk akkor párszor nem igazán megy tovább a beszélgetés 10-15 percnél.


Haverok ismerősök mondják nekem, hogy xy nézett téged egész nap most is néz meg ekkor illetve akkor nézett.

Hozzá tenném, hogy a lány barátnője szabályosan elkezdtett rám mászni, bújik itt össze vissza mint ha muszáj lenne.


Na de ha a lánynak én akármennyire vagyok szimpi akkor miért nem tud velem 2 szónál többet beszélni?


Inkább a lányok nézete érdekel most mert nem tudom ezt a leányt

Megfejteni.

Legyen szép napotok^^



2022. máj. 24. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Talán zavarban van.
2022. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%
Lehet zavarban van vagy úgy érzi nem annyira érdeklődsz te sem, így nem akarja, hogy lányként ő tűnjön nyomulósnak. Vagy észrevette, hogy a barátnőjének is tetszel, így kellemetlen neki a helyzet.
2022. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm, aki nem szeret chatelni, ezért nem is ír vissza nagyon. Lehet őt is a személyes kommunikációt szereti jobban.
2022. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Lehet a barátnőjének próbál segíteni bevarrni téged.
2022. máj. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!