Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne így elveszíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne így elveszíteni?

Figyelt kérdés

Én (18/l) éppen kavarok egy nálam 7 évvel idősebb pasival. Eddig is ismertem őt, de csak barátokként tekintettünk egymásra. Ha megtörténne, akkor sem lennénk egy pár, nem tudjuk magunkat elképzelni egy párkapcsolatban.

Én már tökre vágyom arra, hogy elveszítsem, de féltem magam ettől a helyzettől, hiszen mégiscsak fwb-ek lennénk...

Mit gondoltok, várjak egy olyan emberre, akibe szerelmes vagyok?


2022. máj. 24. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
rettentő szánalmasak a mai lányok arra jöttem rá
2022. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Annyira fáj az ilyenekrt olvasni. Soha nem voltam még szűzzel, vágyom rá pedig.

Persze egyrészt amiatt se volt ilyen, mert nem szedem felfe halomra a nőket, nem próbálkozok mindenhol egy laza menet reményében. Hanem csak kapcsolatra hajtok.

Valamint amiatt is vágyom egy ilyenre mert van egy beteg fantáziám, hogy ha egy ilyen lánnyal lennék, akkor szeretnék vele is maradni. Csak stabil kapcsolat érdekel.


Erre tényleg bárkivel összefekszenek a lányok. Nem számít, hogy nem lesz semmi utána, de valaki tegye már oda. Én alapból egy 7 hónapos kapcsolatban vesztettem el és 2 évig együtt is voltunk. De őszintén még azt is bántam utólag. Mert nem a tervek szerint alakul.

2022. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%
Szerintem ha megbízol benne és mindketten benne lennétek, akkor miért ne? Szerintem egy olyan sráccal is lehet nagyon rossz és fájdalmas az egész, akibe nagyon szerelmes vagy, legalább a fájdalmas részén túl leszel addigra már. Ha meg nem éreznétek utána gáznak, akkor nem látom akadályát, de ez a te döntésed kell legyen.
2022. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
1. Ezen részét a földnek úgy hívják,hogy MAGYARORSZÁG.
2022. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, szerintem hülyeség, elég nagy esély van rá, hogy később megfogod bánni, hogy szűzként nem fokozatosan tapasztaltad meg ezeket a dolgokat a szerelmeddel. Viszont a te életed, neked kell eldönteni, én elítélni nem foglak, de azért jól gondold át.
2022. máj. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Már azért is hülyeség, mert ellenérzések vannak benned, rá fogsz görcsölni és nem fogod úgy élvezni. Majd inkább akkor térj erre a dologra vissza, ha már nincsenek benned gátlások, kérdések és ha tényleg akarod, nem "muszájból" tennéd meg úgymond.
2022. máj. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
(ez az oldal tele van incelekkel, ignoráld őket.) a hármassal egyetértek, de ne veszítsd el csak azért, hogy elveszítsd. ha vonzódsz hozzá és erre vágysz, szerintem nincs vele semmi baj.
2022. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kapcsolatban veszítettem el és 8 éve tart. Nem bánom egyáltalán és nem hiszem, hogy bármit másképp csinálnék, ha visszamehetnék az időben, de arra rájöttem, hogy nagyon túlspiláztam az elején a szüzességet. Kapcsolatban is van aki csak szexre hajt és kapcsolaton kívül is lehet jó az első együttlét, ha megbíztok egymásban.

Azért azt rendezd magadban, hogy tényleg csak arra vágysz-e, hogy elveszítsd és hurrá innentől nem vagy szűz, vagy a szexre vágysz, vagy szexre vágysz VELE.

2022. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
15%

nőként megvan a lehetőséged arra, hogy válogass.

én, ha te lennék lenyomnék pár tucat pasival néhány randit.

cinikusan elejtem, hogy én is keresem a komoly társam, úgyhogy, ha budapest elérhető közelség...

2022. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 férfiként is azért normál esetben kellene hogy legyenek elvárásaid.
2022. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!