Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy ismeretlen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy ismeretlen, átlagos lány kezdeményezne nálatok, elutasítanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel:


A buszmegállóban állsz, mikor egy nem kihívóan szép, átlagos lány leszólít. Mondaná neked, hogy többször látott már, és szeretne jobban megismerni. Még ha nem is az eseted, elutasítanád? Vagy adnál neki egy esélyt, hogy jobban megismerd milyen ember is ő?


18/L



Kérlek írjatok életkort is!



2022. máj. 28. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom az átlag mit lépne erre, én nagyon nem az vagyok. Én szívesen megismerném és azt se bánnám, ha akár barátság lenne belőle, a többi meg vagy jön vagy nem.
2022. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Esélyt adnék neki az ismerkedésre, de pár másodperc alatt eldönteném külső alapján hogy lehet-e több barátságnál.
2022. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én normálisan viselkedek ilyen helyzetekben, ha bejönne akkor adnék esélyt, ha nem akkor meg szépen megmondanám hogy bocsi de ez offos.
2022. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szeretek teljesen idegenekkel beszélni, úgyhogy nemhiszem.
2022. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Meglepődnek, ha tetszik és nem sietek meghivnam egy üditőre vagy fagyira ha nem tetszik akkor kitalalnek valami lerazos Dumát
2022. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
bárki kezdeményezne nálam hátso szándék nélkül kb feleségül venném és életem végéig szeretném, szoval a kérdésre válaszolva....
2022. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik akarnék ismerkedni, ha nem, akkor nagyon szépen és óvatosan visszautasítanám.


20f

2022. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2022. máj. 29. 17:28
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Biztos, hogy nem utasítanám vissza, főleg még ha negis fog benne valami.

Az átlagos, egyszerű lányok sokszor sokkal vonzóbbak, mint a címlap cicababák.

Az egyszerűség, és a hétköznapiasság is lehet nagyon szexi.

Nekem a volt párom, nem tetszett igazán, amikor pl szinházba mentünk, és kicsípte magát.

Jobban bejött, amikor csak elugrottunk a boltba, és csak éppen felkapott valami egyszerűt. 🤷‍♂️

2022. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nagyon szeretek új embereket megismerni. Jelenleg is párt keresek és azt kell mondanom, hogy igazán vonzó személyiségű nőket nem könnyen lehet találni. Örülnék neki és biztos, hogy én nyitottan kezelném a lehetőséget, hogy megismerjelek milyen vagy. 23f
2022. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!