Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti hogyan reagálnátok ha kapnátok egy levelet egy ismeretlen személytől, aki leírja, hogy nagyon szeret téged, de mivel nem viszonzod ezért inkább lemond rólad?

Figyelt kérdés

Pl.: reggel a postaládába lenne egy levél ami vázlatosan kb így szólna, hogy "Kedves XY nagyon szeretlek, sajnálom hogy sosem mondtam el, kívánom hogy légy boldog stb. Szeretettel: egy fiú aki nagyon szeret Téged" Az is lehet, hogy ismeritek egymást a levél írójával, csak ő nem meri elmondani neked az érzéseit.

Hogyan reagálnál erre, milyen érzést váltani ki belőled? Lenne tipped ki írta? Kinek mondanád el?

Lehetőleg 15-25 év közti lányok válaszoljanak!



2021. okt. 9. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak a Providenttől kapnék hasonlót... Hogy lemondanak rólam... 😀 Aki meg ilyet ír, az elmebeteg. ☝️ 😀 Összetépem, azt kidobom a kukába a villanyszámlák közé 😀
2021. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ijesztő egy kicsit. Akkor már a fiú odajöhetne hozzám személyesen is hátha mégis lenne valami a dologból. Ha meg mégsem, akkor max visszautasítanám, ennyi. De ezzel a levéllel semmit sem érne el az adott srác. Ez olyan nesze semmi fogd meg jól kategória nálam.
2021. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
kesztyűvel fognám meg, mert kitudja ki küldte utánna felgyújtanám. ha ilyet akarsz küldeni nem jó ötlet, nagyon para. egyáltalán nem romantikus
2021. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Izgi lenne. Végre úgy érezném, hogy egy általam olvasott regénybe csöppentem. Nagyon kíváncsi lennék a fiú kilétére, de egy ideig szerintem senkinek nem említeném az esetet.
2021. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Kiröhögnének, majd megijednének.
2021. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Kidobnám a levelet
2021. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Thispain ***** válasza:
87%
Ha jól tippelek, te vagy a fiú. Legyen inkább tököd, és beszélgess vele személyesen szerintem.
2021. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ahelyett, hogy leírnád ezt a hülyeséget , inkább írd meg neki, hogy szereted. Névvel együtt.
2021. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Én csináltam ilyen, csak nem levélben, hanem facebook-on. Nagyon szerelmes voltam a gimiben egy lányba és miután leérettségiztem, nem bírtam és írtam neki. Tudtam, hogy barátja van, így csak leírtam neki, hogy mit érzek, nagyon részletesen. Annyit írt vissza, hogy nagyon kedves vagyok és ő is minden jót kíván.


Levélben szerintem nagyon creepy. Gondolj bele milyen érzés egy tinilánynak, hogy idegenként tudod hol lakik. Szerintem semmiképp ne levelet írj neki, ha nem akarod, hogy minden éjjel rettegjen, amikor lefekszik aludni, hogy lehet, hogy ott állsz az ablakban és bámulod amíg alszik. Ne csinálj ilyet! Ez már nem olyan világ. Ennek a sztorinak nem lehet jó vége, hacsak nem közeli ismerőse vagy és tudja, hogy nem fogod a lakhelyén zaklatni.


Azt javaslom, hogy ha mindenképp írni akarsz neki, inkább online. Ott nyugalmat ad az a lehetőség, hogy le tudja tiltani, ha nagyon felzaklatja valaki.

2021. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú lennék, hogy még az esélyem sincs meg, hogy megtudjam ki ő. Mi van, ha nekem is tetszik ő
2021. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!