Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy buliban az ismerkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy buliban az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam buliban, de gondolkodtam, hogy el kéne menni ismerkedni. Természetesen piálni nem szeretnék. Hogyan menjek oda a lányokhoz, hogyan lehet őket a legkönnyebben elérni, hogy belém essen?

16/f



2022. jún. 6. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akarsz inni akkor ne menj ilyen fajta buliba. És ezek amúgy sema legjobb helyek ismerkedésre.
2022. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor hol ismerkedjek? Nekem nem kell egyéjszakás...
2022. jún. 6. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább suliba, neten, de még egy igényes kocsmába is jobbak a lehetőségek...de még az utcán is jobb.
2022. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy buli arra jó, hogy megtapasztalj dolgokat, meg hogy szórakozz. Előfordulhat, hogy találsz normális lányt, de rendesen ismerkedni már alapból nehéz (hangos zene, mindenki piás, stb.).
2022. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk suliban vannak ilyen nagyobb baráti körök. Mi is járunk bulizni, de mértékkel iszunk, jól érezzük magunkat, beszélgetünk. És több kapcsolat is született a baráti körön belül.
2022. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmész kocsmába/házibuliba, és ittasan beszélgetsz ittas lányokkal. Másnap meg elhívod randira. Aztán már van is egy csajod.
2022. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
úgyis fogsz inni
2022. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
60%

Spanom egy ilyen diszkóvban találta meg a barátnőjét. Egyszer csak annyit láttam, hogy smárolnak, azóta együtt vannak.


Nekem házibuliban lett barátnőm, tök részegen beszélgettünk hülyeségekről aztán összejött ami összejött.


Diszkókban amúgy arra is figyelj, hogy ne menj ilyen ötfős lánytömeghez ismerkedni, mert nem fog elmenni a kiszemelt a társaságtól. Inkább olyant keress, aki egyedül van.

2022. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit érdemes inni, hogy feloldódj, aztán odamész lányokhoz, táncoltok, beszélgettek, esetleg smároltok és kérsz tőlük eléhetőséget. Aztán másnap írhatsz nekik
2022. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 palfydanka ***** válasza:
100%
Én a barátommal egy szilveszteri buliban ismerkedtem meg, igazából csak random elkezdtünk beszélgetni, utána egy csapatba kerültünk egy jateknal. Azóta már több, mint másfél éve egyutt vagyunk❤️
2022. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!