Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek taszító. Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek taszító. Ha egy srác egyedül üldögél egy buliban, egy sörrel mondjuk? (Látszik, hogy jól érzi magát, azért ül egyedül)

Figyelt kérdés
Szeretek egyedül lenni, jól érzem magam valami alkohollal, és szépen chillben egyedül üldögélni egy fél óráig, kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye:D 19/F

2018. aug. 13. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

introvertaltak is szeretnek egyedul lenni.

Egyeb kerdes?

2018. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
pont az a gyengém
2018. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
ebben csak két taszító dolog van 1. buli 2. alkohol, üldögélhetne egyedül mondjuk egy könyvtárban egy könyvvel a kezében de gondolom annyi esze azért nincs.
2018. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem taszító miért lenne az? Csak nem értem milyen szándékkal üldögél ott ennyi erővel otthon is lehetne. :D
2018. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Viccen kívül jobban bírom őket :D ha látom, hogy valaki tud szórakozni egyedül, megnyugtat, hogy nem társ(aság)függő egyén. De ki hogy fogja fel :)
2018. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok csak lányba!😁

✌👍

2018. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2018. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adrivalaszol válasza:
100%

Ha visszagondolok a bulizos eveimre engem nem zavart volna, csak merjen odajonni hozzam (ha jol ertem arra vonatkozik a kerdes, hogy ha tetszel egy lanynak, es igy lat)

Nos, valakinek bejon, valakinek furcsa, de emiatt ne szalljon inaba a batorsagod, mast jelent introvertaltnak es mast gyava nyuszinak lenni. :) sok sikert!

2018. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!