Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek az ideálotok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az ideálotok, hogy néz ki? Milyen érdeklődési körű? Milyen személyiségű? Milyen lány az akire rögtön felfigyelnétek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Amikor "rögtön felfigyelek" valakire, az inkább a kinézeten múlik, mint a személyiségen. Ugyanakkor nekem a személyiség is legalább ugyanolyan fontos. Kinézetre inkább a szőke haj + kék szem jön be, illetve a legfontosabb szerinetem az arc, de arra nincsen konkrét ideálom, nem tudom leírni, hogy az mi alapján számít szépnek.

Az érdeklődési körnél az az előnyös, ha hasonló az érdeklődési köre az enyémhez, de egyébként sok mindenre nyitott vagyok. Örülök neki, ha egy lány szeret sportolni (nyilván nem versenyekre gondolok, hanem pl. túrázni/biciklizni/úszni), illetve társasjátékozni, mert azt én is szeretem.

A személyiségnél nekem az intelligencia a legfontosabb, meg talán a kedvesség és a humorérzék.

Ami nem jön be: pl. ha valaki dohányzik, bunkón viselkedik másokkal, túl sokat sminkel, túl mainstream

Azt azért hozzátenném, hogy szerintem túl magasak az elvárásaim.

2022. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Külső: hófehér bőr, hosszú eredeti szőke/barna/vörös haj, ha szeplős az maga a csoda, természetes nagy cici, formás alkat (nem túl vékony), nálam alacsonyabb (177>), sportos ruha, kevés vagy nulla smink, nulla kiegészítő, rövid körmök, piercing és tetkó nélkül, édes illatú parfüm. Szóval összességében egy természetes, formás alkatú, északi lány.


Személyiség: autonóm, független, céltudatos, kommunikatív, kreatív, művész, érzéki (legyen fontos számára az érintés), legyen fontos számára az egészsége.

2022. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém a kreol színű vagy bőrű lányok, hosszú egyenes haj, alacsony, formás, szexi, kék-zöld szem. Belsőre meg ne legyen nagyképű, nyávogós, r..anc.


Kb ennyi az ilyen lányokat azonnal dugnám...kár hogy elég ritka az ilyen, de mindegy mert nagyon sokszor más is tetszik.

2022. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Amire rögtön felfigyelek, azok talán a punk csajok. Valamiért nekem elsőre a festett hajú, tetovált, főleg fekete ruhákat hordó lányok tűnnek fel, akinek erős a személyisége, ki tud állni magáért, a véleményéért, és tud dominálni egy társaságban. Nem tudom miért, nekem ezek szúrnak elsőre szemet, de nem ez a döntő. Talán szerencsés is vagyok olyan szempontból, hogy a barátnőm és az exem szinte mindenben különbözőek, így teljesen különböző emberekkel is van tapasztalatom. És igazából amikor szingli voltam, semmi konkrét célom nem volt, hogy milyen lányt szeretnék. Mivel elég könnyen tudok emberekhez alkalmazkodni, így személyiségre nincsen semmi különös elvárásom, se érdeklődési körre, a külső pedig teljesen jelentéktelen
2022. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Barna haj, barna/zöld szem. Magas, átlagos de szép arc. Vékony(de nem pálcika) test. Ne legyen buta, lusta. Fogadjon el úgy ahogy vagyok.
2022. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Pici, cuki, perverz.
2022. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
95%

Személyiségre viszonylag qrva nehéz rögtön felfigyelni. + Amíg leköt [ami nem egyszerű mutatvány] addig eléggé mindenevő vagyok és voltam mindig is.

Külsőre ugyanez, a cukitól a kék haj hot as fck-ig bármi. Nyilván ha valamilyen véglethez közel áll akkor az figyelemfelkeltő.


Amit így eltudok képzelni mint nem külső tulajdonság de ránézésre észrevehető: bizonyos érdeklődési körök megléte / hiánya. Teszem azt ha egy 4,5 méteres boával a nyakában zongorázik az viszonylag jó jel arra, hogy ideje előkaparnom faterom eljegyzési gyűrűjét. :D

2022. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
59%
*Karikagyűrűjét vagy mi a rákot... az legyjezési az más. :D Tudod amit leveszel mikor csajozni mész ha házas vagy. XD [Nem nem csinált ilyesmit, bár nem ártott volna.]
2022. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát, ha ezt a kérdést másfél évvel ezelőtt teszed fel, nem tudtam volna rá válaszolni sehogy sem, mert nem kezdeményeztem senkinél sem, és nem is nagyon érdekelt ez az egész dolog, pedig fiatal vagyok.


Mostanában kezdtem el ismerkedni, több-kevesebb sikerrel (inkább kevesebb.. :D), és így némi tapasztalattal azt tudom mondani, hogy ez nagyon sok mindentől függ.


Külsőre: Lényegtelen, de tényleg, viszont 1 elvárásom van, ne legyen kövér, mert akkor képtelen lennék hozzá vonzódni. Nyugodtan el lehet hordani mindenféle szemét embernek, de én nem tudnék egy kövér lánnyal ismerkedni. Külső megfog, belső megtart. Lehet itt most jönni a body positivity dologgal, de az nem body positivity, ha elvagy hízva és nem teszel ellene, pedig tehetnél. (tapasztalat, -40kg)

Szemszín, hajszín tökmindegy, bááár. Szőke haj az number 1., de van olyan lány, akinek nem áll jól, szóval nem ezen múlik.

Magasság is lényegtelen, mert vannak magas lányok is akik jól néznek ki, és ugyanúgy alacsonyban is.


Belső: Na itt már kicsit más a téma. Mint mondtam, nem ismerkedtem nagyon sok ideig és csak az utóbbi időben vett rá a bátorság erre (köszönhető a -40kg-nak és az edzésnek), viszont eddig kivétel nélkül a kommunikáció volt a legnagyobb probléma mindenkinél.

Én alapvetően olyan vagyok, hogy nem egy-két szavakkal válaszolok, hanem tényleg érdeklődök, akár hosszabb mondatokban is, míg az ellenkező nemnél azt veszem észre, hogy képtelen kommunikálni. (Most lehet azt mondani, hogy biztos nem érdeklem őket, de nem, mert volt már barátnőm, aki képtelen volt kommunikálni, pedig nem túl nehéz szerintem)

1-2 szavas válaszok, nem hoznak fel témát, elvárják, hogy a másik fél vigye a beszélgetést, aztán csodálkoznak, ha elmondom nekik, hogy nem szeretek kihallgatósdit játszani.. :D

Szóval: Kommmunikáció, önálló gondolatok, vélemények, ne féljen kimutatni az érzéseit.

Ha van önbizalma az nagy +pont.

Na és, ne legyen sík hülye. Nem kérem, hogy 180-as iqval rendelkezzen, de azért lehessen normálisan beszélgetni vele dolgokról. (itt jön az, hogy akik nem tudnak kommunikálni, azok általában hülyék, és ez tényleg igaz)


Éééés, a legfontosabbat a végére hagytam, ha jár edzeni az a legnagyobb gyengém.. Azonnal vinném a gyűrűt. :D

2022. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Külsőre elég egy kedves arc és máris szintet lépett a szememben. Onnantól fogva már a belső fontosabb, ami legyen kedves, megértő, elfogadó, hűséges, kreatív, okos.:)
2022. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!