Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik a fiúk (férfiak)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a fiúk (férfiak) azt, hogy egy lány kedves velük akkor rögtön többet akar?

Figyelt kérdés

Nem ez az első eset, hogy ez történt és mikor visszautasítom őket, akkor én vagyok a rossz. Az alaptermészetem vidám, kedves, mindig mosolygom mindenkire kivétel nélkül. A legyek bunkó nem müködik, próbáltam, de nem akarok szándékosan rideg lenni. A legutóbbi srácot sem tudom 'lekoptatni', elmagyaráztam szépen, hogy köztünk nem lesz semmi, mert egy részből én mást szeretek és nála nem érzek semmit. Folyamatosan írkál, de már nem válaszolok neki vagy ritkán, akkor is egy-két szóval.

Nem vagyok egy klasszikus szépség, sőt, erre nem lehet fogni a dolgot.


Lányok válaszát várom főként akik így jártak.



2017. dec. 22. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülye az a srác :D ha megmondtad neki, hogy mást szeretsz az egyértelmű :D
2017. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de barátkozni akar mindenáron. Kicsit sajnálom is őt :D
2017. dec. 22. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
el van keseredve, hogy nem talál mást, gondolom, majdnem mindenki más bunkó vele, ezért ragaszkodik hozzád még akkor is, ha párkapcsolatra nincs esély. :/
2017. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én fiú vagyok (21), de sokszor ejtettek pofára. A legutóbbit hadd meséljem el:


Egyetemisták voltunk mindketten a csajjal, én még mindig az vagyok de ő már szakmai gyakorlaton volt, azóta végzett így kevesebbet találkoztunk. 


Mikor még sulis volt, olyan nagyon sokat nem beszéltünk, mindig csak köszöntünk egymásnak a suliban, a liftben bárhol és szinte csak sulis dolgokról beszéltünk, semmi magánjellegű. 


Néha megkínált cigivel, dumálgattunk, de akkor is a szakdolgozatról meg a szakmai gyakorlatról. 


Aranyos lány volt, jóarc volt de akkor pasija is volt szóval mégúgysem tekintettem rá nőként, ám szakítottak és akkor semmije sem volt.


Akkor már hónapok óta nem láttuk egymást már, de mikor elkezdte a gyaksziját, ráírtam hogy megy, mit csinál és a beszélgetés valahogy magánéleti témákba kezdett torkollni. 


Akkor tudtam meg, hogy éppen szakítottak a barátjával és maga alatt van így hát beszélgettem vele.


Mondogatta, hogy én egy baromi jóképű és vonzó srác vagyok, aki emellett intelligens és különleges személyiséggel rendelkezik és nincs elszállva saját magától. Már akkor felfigyelt rám. Azt is beszéltük, hogyha kapcsolatban lennénk nyírbálnánk egymást de én nem gondolom így mert nem vagyok az a vitatkozó típus. A kapcsolat dolgot mindig ő hozta fel.


Küldözgetett képeket magáról néha szelfiket, néha pedig kihívóbbakat. Felvettem én is a versenyt, így hát én is küldözgettem fotókat és amikor legelőször egy kihívóbbat küldtem, kiakadt, hogy hát ezt mégis hogyan képzeltem bár messengeren keresztül lehet viccelt azt nem tudom. 


Lebeszéltük, hogy jön egy bulira majd abba a városba ahol tanul(t)unk és mivel koleszos vagyok és a szobatársam nem volt benn, felajánlottam neki, hogy aludhat nálam. Nem ellenkezett egy kicsit sem, sőt...


A buli délutánján becuccolt, összetoltuk az ágyakat, megmasszíroztam, megmasszírozott, mondhatni pettingeltünk egyet, felfedeztük egymás testét.


A bulira készülve mikor zuhanyozni ment, levetkőzött előttem, illegette magát és kérdezgette, hogy ugye milyen jó nő? Én persze mondtam, hogy igen, nagyon. Ő is mondogatta, hogy el se hiszi, hogy itt van, nagyon várta. Azt mondta hozott gumit, testápolót, olajat, sikosítót és simán lefeküdhetünk akár de én úgy voltam vele, hogy nem akartam elsietni, buli után úgyis nálam alszik a koliban.


Felöltöztünk, elmentünk bulizni, flörtölt más pasikkal és hajnalban mikor kijöttünk, azt mondta, hogy kicuccol mert a másik sráccal megy el.


A koliban pakolás közben azt mondta, hogy fel sem fogja, hogy én honnan gondoltam, hogy ebből bármi is lehet, félreértettem a jelzéseit. De ettől függetlenül egy nagyon jó pasi vagyok, akinek bárki örülne, mondhatni főnyeremény vagyok.


Nos, a hazugságok után (nem is tudom hogy nem szakadt be alatta a föld) elpakolt, elment és soha viszont nem látásra!


Férfi létemre sírtam, érzelmileg lesokkolt, másnap enni sem tudtam.


A sztorim tükrében ez a kérdés egyenesen dühítő és nagyon visszatetsző és mintha csak őt olvasnám.


Persze az más, ha még kézfogás sem történt de tudd, hogy nem ritka az ilyen történet sem.


Nagy kópé a női nem is, a rosszindulatért pedig örömmel lehet lepontozni, köszönöm! :)


Üdv


21F

2017. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős ez nagyon. Utána még ők vannak felháborkdva. Nálam is volt h jaj a barátom akar lenni csak. Másnap meg rámír 'nah még mindig együtt vagy a barátoddal?'

A pofám leszakadt komolyan... tiltottam. Sajnos néha jobb ez. 21/L

2017. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért! 4-es és 5-ös, szerintem nektek beszélnetek kéne egymással :D


A válaszra válaszolva: Jó a hozzáállásod hogy pozitívan állsz hozzá mindenkihez, de fiúk terén meg kell húzni azt a bizonyos határt... Hisz végtére is, mégiscsak intimebb egy férfi-nő kapcsolat. 18/F

2017. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 Ott rontottad el, hogy nem feküdtél le vele egyből. Ha megtetted volna, sanszos, hogy jobban emlékeznél rá vissza.
2017. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es


Tanultam is belőle :)


#4

2017. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi ezzel a sráccal, se kézfogás, még véletlenül sem értünk egymáshoz, csak pár órát beszéltünk, nagyon barátságos volt. Felvettem ismerősnek és azután kezdett el bombázni az üzeneteivel. Lehet én voltam a vak, de akkor beismerem, egyébként a munkámból is kifolyólag kedvesnek kell lennem az emberekkel.
2017. dec. 22. 14:40
 10/11 A kérdező kommentje:

5# - Hasonló, csak én még nem vagyok kapcsolatban, de igyekszem ennek érdekében tenni. Írta, hogy nem baj, de ő szeretne a barátom lenni. Mondjuk amilyen szöveget lenyomott, barátkozni sem szeretnék vele, de ezek után is folyamatosan szíveket küldött. Ilyenkor csodálkoznak, hogy letiltják őket és háborognak.


Tudom, a lányok is tudnak sok rossz dolgot csinálni, őket sem kell félteni. Mindkét nemben vannak ilyen emberek.

2017. dec. 22. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!