Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmemet, és engem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemet, és engem is lelkileg leamortizál, zsarolja a barátnője, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A szerelmem 14 éves, ultra érett. A barátnője 13.


A barátnőjére rájött valamiért a hisztérikus féltékenységi roham.

Ez olyan mélységekbe zuhant, hogy a barátnője meg akar halni Június 29.-én.

A barátnőjét nagyon kedves barátnak tartom, imádtam a hülye fejét de ez a helyzet kezd kikészíteni.

A semmiből jött neki elő ez a roham.

Annyira lenyomta a barátnőmet, hogy sírva közölte velem, hogy mennyire aggódik érte, és, hogy ez kikészíti Őt.

Engem is kikészít.


Mind a ketten 90%-ban reménykedünk, hogy ez csak figyelem felhajtás, de 10%-ban benne van a pakliban, hogy valós a helyzet.

Egy ismerősöm 16 évesen öngyilkos lett, depresszió közepette.


Félünk.

Segíteni akarok neki, szörnyen szégyenlem magam, hogy egyetlen olyan tanáccsal sem tudtam előrukkolni ami hatásos lett volna.

Most borzalmadan ellök magától az öngyilkos jelölt, a barátnőmet meg látszólag elkezdte utálni.

Ez köztem és közte távkapcsolat.

200km választ el minket.


Kérlek minden-mindent tanácsoljatok amit csak lehet, mit tanácsolhatnék, hogyan segíthetnék mert segíteni akarok.



Kérlek kedves gyik trollok, ez véresen komoly. Emberi életek múlhatnak rajta, legalább is 1. Ne trollkodjátok szét.

Szülök és felnőttek válasza kell nekem.


Mit tehetnék én?



2022. jún. 13. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Szülei vigyék el pszichológushoz


Van mit helyre tenni

2022. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Beszélgess el a csajjal. Tudjátok egyáltalán,mi a baja konkrétan? Amiért meg akar halni?


Az a baj,hogy még csak 13, és fel se fogja teljesen,hogy mit akar csinálni. Lesznek még nehezebb helyzetek is az életben,ha esetleg most ez miatt eldobná az egyetlen életét.

Egyre menőbb az ő körükben is ez a dolog. Csak tudatosítani kéne magukban.


Igen, ez egyben egy figyelemfelhívó jel is egyben, főleg ha tájékoztat is titeket a tervéről, meg a dátumról.

2022. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TatyóKirály ***** válasza:

Alig hiszem, hogy komolyan meg akarna halni. Aki depressziós, és öngyilkos akar lenni az nem így viselkedik. Nem deklarál egy dátumot, hogy ő akkor megöli magát, szimplán figyelmet akar. Vagy felhívni a figyelmet a bajára. Az a baj vele, hogy amennyiben célt ér, akkor onnantól kezdve jó esély van rá, hogy később is elő fogja rángatni ezt a kártyát.


Mindenesetre vagy beszéljetek vele, hogy miért van ilyen állapotban, vagy mondjátok meg neki, hogy ne rajtatok élje ki a nyomorát. Lehet, hogy tényleg épp depressziós. Lehet, hogy otthon van valamilyen problémája, és így robbant ki belőle. De az is lehet, hogy simán csak mondjuk rád féltékeny, mert úgy érzi esetleg miattad hanyagolja a barátnője (bár ha 200 km-re vagytok egymástól, ezt alig hiszem).

2022. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!