Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdem. Ti összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdem. Ti összejönnétek úgy egy fiúval, ha egy totális csőd lelkileg?

Figyelt kérdés

Az érzéseit nem nagyon tudja kifejezni, de vannak neki! Vagy ez egy kizáró ok? Itt vannak teljesen magukba fordult lányok? Ti miért vagytok olyanok amilyenek? Bocsi a több kérdést, de érdekel mások véleménye. Kort és nemet írnátok kérlek?

17F



2016. máj. 22. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez minden vágyuk apa.....
2016. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Okay lehet, hogy nem vagyok szűz, de kétlem, hogy lenne egy gyerekem, aki gyorsan öregszik és engem szívat gykn.. DE azért köszi, a gyors választ!
2016. máj. 22. 15:20
 3/14 anonim ***** válasza:
ne légy zárkózot mer nem lesz bizalom..
2016. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Társaságban megnyílok, de akkor nem teljesen vagyok önmagam.. Igyekszek mást mutatni mint aki vagyok, hogy a valódi önmagam ne sérüljön..
2016. máj. 22. 15:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egy olyan ember aki magát se tudja boldoggá tenni, másokat se fog. Elösször neked kell megváltoznod jó irányba, így csak másokat is magaddal rántasz.
2016. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tegyél rendet magadban.
2016. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És hogy is kéne rendet teremtenem magamban?
2016. máj. 22. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbálj minél jobban megnyílni ,akár társaságban vagy sem .Próbáld önmagadat adni,és ha a társaságban amiben vagy ezt nem díjazzák,akkor egyszerűen nem érdemlik meg a társaságodat :) .Ha az utóbbi nem válna be akkor tekints vissza a múltadba hogy anno mi okozta ezt a zárkózottságot.Én már majdnem 4 évig ilyen bezárkózott ,társaság kerülő voltam(édesapám halála miatt),de tavaly nagyjából kigyógyultam ebből ...szóval ,hajrá :) 14/L
2016. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem is sok minden megviselt lelkileg,suli,családi gondok,szakítás stb... de ahelyett hogy mélyebbre süllyedtem volna próbáltam keresni a kiutat,ma sem vagyok egy nagy társasági ember bulizni nem szoktam nagyon, ritkán max,a pia sem jön be ahogy ezt ma teszik a tizen évesek (az egy dolog hogy 10 feles után is stabil vagyok csak alapból fülig érő mosollyal vagyok,de semmi különleges szóval nem éri meg :D) de büszke vagyok arra hogy például imádom a metál zenét és egy szép napon talán eljutok odáig hogy gitárosként játsszak egy együttesben,a komoly felszerelés megvan a gitár tanár is csak tanulni és gyakorolni kell.Ezt akkor határoztam el miután barátnőm szakított velem és a zenébe fojtottam bánatom,és csak magamnak köszönhetem hogy most ott tartok ahol akár ebben akár másban 17/F
2016. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aham én meg mindig is ilyen voltam..
2016. máj. 22. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!