Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Aki tetszik nektek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aki tetszik nektek, hogyan mondjátok meg Neki?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
sehogy utálok mindenkit.
2022. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Megmondani csak az utolsó lépcsőfok, de amúgy semmi extra. "Tetszel Mari"
2022. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Úgy hogy:Tetszel nekem!Én is neked?A barátom vagy?Leszel dugókomám?
2022. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Rávezetem hogy kitalálja magától
2022. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ebbe mi a közvélemény-kutatás, mert ezt nem lehet túl sok módon. Egyszerűen elmondani az illetőnek, hogy tetszik. Ezt el lehet mondani többféleképpen is, mondhatod azt is, hogy tetszel, szerelmes vagyok beléd, többet érzek irántad, vagy akármi hasonlót, a lényeg nem változik.
2022. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Félénk vagyok az ilyen dolgokhoz.
2022. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Eddig egyik barátnőmnek sem mondtam azelőtt, hogy összejöttünk volna. Szimplán sokat beszélgettünk, ismerkedtünk, járkáltunk ide-oda együtt, aztán egyszer csak megcsókoltam. Magától jött a dolog, mert nem arra koncentráltam, hogy összejöjjünk, hanem csak élveztem az együtt töltött időt és minden pillanat magától alakult. Kapcsolatban viszont gyakran szoktam mondani, hogy mit szeretek a személyiségében és a külsején.
2022. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Odamegyek hozzá és szemtől szembe megmondom mit érzek iránta
2022. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a helyzet, akkor megmondom és kész.
2022. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!