Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiúként alacsony és vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként alacsony és vékony is vagyok, akkor veszett ügy vagyok?

Figyelt kérdés
Van még rengeteg hibám, de talán azok javíthatók... Hogyan ismerkedjek így lányokkal?

2021. aug. 16. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Így is tudsz ismerkedni. Csak légy önmagad!
2021. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz lány nem fog azzal foglalkozni, hogy te milyen magas vagy, hanem önmagadért fog szeretni.
2021. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy veszett ügy! Hidd el mindenki megtalálja a saját párját, csak légy nyitott az emberekre és a helyzetekre ;)
2021. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a személyiségemmel sincs gond, általában aki megismer az kedvel, legalábbis nem utál. A legnagyobb hibám az az, hogy elég elutasító vagyok másokkal szemben, nem szeretek másokat közel engedni magamhoz. Tényleg nem tudom mit csináljak. Az is a baj, hogy nem is igazán van olyan lány, aki tetszene, ha látok is egy szép lányt, nem merek oda menni hozzá, nem tudom azt se hol ismerkedjek, munkahelyen aki tetszett már nincs, nem járok ki sehova, bulikat utálom. Egyszerűen nincs alkalmam ismerkedni, de ha lenne se lenne bátorságom.
2021. aug. 16. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy bulin lehet ismerkedni. Egyszerűen elmész sétálni is találkozol emberekkel. Ha az orvosnál vagy a buszmegállóban vársz is biztos vannak körülötted. Kezdj el velük beszélgetni! Ha nyitottabb leszel egyből bővül az ismerettségi köröd. És biztosan úgy rendezi az univerzum a dolgokat hogy bevonzol magadhoz egy pont olyan lányt akit elképzeltél :) Na igen, azt is tudnod kell hogy mit szeretnél. Ez az első lépés. Milyen legyen külsőleg, a haja, a szeme, a bőrszíne, a magassága,az alakja. Milyen belső tulajdonságokkal rendelkezzen? Legyél nyitott, halgass a megérzéseidre és képzeld el amit szeretnél :)
2021. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Milyen legyen külsőleg, a haja, a szeme, a bőrszíne, a magassága,az alakja. Milyen belső tulajdonságokkal rendelkezzen?"


Őszintén, nekem már az is elég lenne ha csak valaki érdeklődne irántam, most lényegtelen, hogy mekkora, milyen a szeme, tetszik-e, vagy sem, esetleg a kora, ha valaki végre valami komolyabb érdeklődést mutatna felém, már az is dobna egy kicsit az önbizalmamon. De eddig mindig csak egyoldalú volt a dolog, nem vesznek komolyan a lányok, pedig szerintem nincs baj tényleg a személyiségemmel, igyekszem kedves lenni, nem beszélek csunyán se. Nem tudom mi az, amin változtatnom kéne, vagyis de, tudom, az önbizalmamon kéne, de nem megy.

2021. aug. 16. 23:14
 7/13 October15 ***** válasza:
100%

2. Oh yeah az "önmagadért szeret" duma... már 5 kérdést átfutottam de végre itt van a legnagyobb kib...undorító klisé. :D Köszönöm, mostmár mehetek sorozatot nézni. :D


Gyerekek a drog rossz értem? Bocs de a legtöbb embernek nem teljesen irreleváns a külső. [Szögezzük le az, hogy kinek mi tetszik az már-már felháborítóan relatív. Szóval hacsak nem olvadt rád a saját nagymamád egy repülőgép baleset során akkor azért moderált esélyed legalább van arra, hogy valakinek tetszél. :D ] Amiért ez a mondás viszont tényleg mindennek a legalja az az, hogy a szeretet nem arról szól, hogy minden egyes hibádat szereti a másik és hát fogadjon el pont olyannak amilyen vagy és valahol biztos van egy ember aki pont beleillik abba az emberi deficitbe amivel rendelkezel és pakk tökéletesség. :D


Kérdező: Most komolyan az a kérdés, hogy hogyan ismerkedj alacsonyan és vékonyan? Hát figyelj... szerintem odalent is ugyanúgy terjed a hang mint idefenet szóval... [Na jó igazából csak feltételezem mert én is dwarfot main-elek, 171 centi vagyok martensel és áfával együtt, ugyanakkor határozottan hallom a nálam magasabb emberek /tehát kb bárki :D / hangját és még reagálnak is az enyémre szóval szerintem a feltételezésem helyes.]


Mi lenne ha inkább arról tennél fel kérdést / azt írnád le amin szerinted változtatni kellene mert hát biztos nem az a szük keresztmetszet, hogy nem vagy 190+ centi. [Nem mondom, hogy nem mániája ez jópár lánynak de azért messze nem mindegyiknek.]

2021. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Ismerkedj, lépj ki a komfortzónádból. Egy próbát megérhetnek az internetes társkeresők is (pl Tinder és társai), bár saját és mások tapasztalatai alapján nem a legjobb hely...


Önbizalommal meg kezdeni kell valamit. Ha nem tetted eddig, akkor sportolj, szerezz hobbikat, amiket szeretsz és fejlődsz benne. Ha van valami a külsődön/belsődben, ami nem tetszik és lehet rajta változtatni, akkor tedd meg.


Nekem is van baj ismerkedés terén az önbizalmammal, de dolgozok rajta. Próbálok nyitott lenni, erőltetem magamnak, hogy menjek oda utcán idegenekhez, beszélgessek pl a pénztárossal...stb. Légy türelmes és tegyél érte. Ha kitartó vagy, akkor minden király lesz.


(7.válaszolónak: Olyat röhögtem, amikor elolvastam a válaszodat... :D Nagy forma lehetsz.)

2021. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A magasságod nem kizáró ok, az alkatodon tudsz változtatni. A vékony srácok is sokaknak bejönnek, de ha úgy érzed, hogy úgy nagyobb az esélyed, akkor kezdj el sportolni. Az önbizalmaddal van a legnagyobb gond. Hidd el, mindannyian egyediek vagyunk és nem vagy kevesebb, mint mások.

Hogy én is panaszkodjak egy kicsit, nekem sokkal nehezebb. Meleg vagyok és gyerekkori traumák miatt a pszichém sem túl ép (semmi komoly, de elég visszahúzódó vagyok, nehezen illeszkedek be stb.). Úgyhogy hidd el, hogy van akinek nálad rosszabb helyzet jutott, rengetegen még nálam is rosszabb helyzetben vannak. Én bízok a jövőben, hogy majd csak rámtalál valahogy a szerencse. Neked viszont azt tanácsolom, hogy szocializálódj többet, keresd a közös témát másokkal, beszélgess ismeretlenekkel is. Ha pedig valaki tetszik neked nyugodtan kezdj el vele beszélgetni, nyugodtan hívd el egy italra (vagy hasonló). Ha nem szeretné, akkor megmondja. Na és, akkor mi van? Semmi, visszautasított egy lány. Még milliószor annyi van, akikből neked elég, ha csak egy is viszonozza azt, amit te érzel.

2021. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

persze, hogy van esélyed. egy csomó embernek egy csomó féle másik ember jön be. van, aki pont erre bukik. mások meg csak elviselik, ha a többi tulajdonság kedvező együttállásban van.


a magasságodon nem nagyon tudsz változtatni (bár nézd meg a Gattaca című filmet, halvány reményt ad erre is, de más téren sokkal hasznosabb). a vékony alkaton viszont lehet változtatni -> edzéssel, erősítéssel. lejetsz nyurga, vagy sportosan vékony. csak rajtad múlik.

a többi tulajdonságodon pláne tudsz változtatni tanulással, edzéssel, tréningezéssel, szokások megváltoztatásával, terápiával. érdemes lehet elmenni egy pszichológushoz vagy coachhoz, hogy segítsen fejleszteni a személyiségeden.


csak úgy a semmiből nem fognak idegenek megkedvelni. és ha mégis, akkor sem valószínű, hogy egy csaj fog letámadni téged azzal, hogy beléd zúgott. történelmi okokból az a szokás, hogy a férfi kezdeményez. többek közt ezzel ki is váltja a másik fél figyelmét és akár vonzalmát is. nem törvényszerűen, de nagyobb eséllyel, mintha nem tenné.


ismeretlenül pláne nem fog valaki csak úgy beléd zúgni -> mert nem ismer téged. beszélgetés és ismerkedés nélkül csak a külsődet látja, ami elég karcsú és sok esetben igencsak félrevezető is tud lenni.


ismerkedni úgy tudsz, hogy -> ismerkedsz! van egy rakás féle netes lehetőség is (azok összes sajátos hiányosságaival), meg van egy csomó féle ismerkedési lehetőség élőben is (amiknek szintén meg vannak a nem is olyan nagyon más hiányosságai).

ha egy lány szimpatikus, szívesen megismernéd, menj oda hozzá, kezdj el beszélgetni vele és ismerjétek meg egymást. eleinte kellemetlen, szokatlan, furcsa, nehezen megy. ne várj tőle sokat. fogadd el, hogy nem fog mindig sikerülni. lehet, hogy a másik nem lesz rá nyitott, valami nem alakul jól menet közben, esetleg kiderül, hogy neked nem szimpi, vagy te neki nem. vedd tudomásul és lépj tovább, beszélgess a következővel! ez is ugyanolyan, mint megtanulni járni. sokat fogsz botladozni, de előbb vagy utóbb menni fog. ha a gyerekek ugyanolyan könnyen feladnák néhány kudarc után, mint a felnőttek, akkor sosem tanulnának meg járni. micsoda mázli, hogy ez a tanult tehetetlenség akkor még nem jellemző a gyerekekre. ezért megtanulnak járni és csak később kezdik el feladni a dolgokat, hogy csak más dolgok megtanulásában akadályozza meg őket...

2021. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!