Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá a kiszemeltemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a kiszemeltemre?

Figyelt kérdés

Szóval 1-2 napja beszéltünk utoljára, viszont akkor se ismerkedtünk. Annyi volt hogy kitettem egy rajzot instán történetembe, és arra reagált hogy tetszik neki(a kutyusát rajzoltam le) és még 1-2 mondatot váltottunk, de annyi volt. Nagyon nagyon szívesen szeretnék vele beszélgetni, megismerni mert nagyon kedves, és szimpatikus nekem (és már régebb óta crusholom úgymond). Nem szeretnék egy sima szia mizu/van kedved ismerkedni-vel kezdeni, és nem is szeretnék nyomulósnak tűnni, viszont ha nincs más opció akkor ezzel is megpróbálhatom, vesztenivalóm nincs. Úgy gondoltam hogy valamit kérdezhetnék motorokkal kapcsolatban(motorozik) vagy esetleg egy másik témával kapcsolatban, csak azt még nem tudom hogy mit tudnék kérdezni. Esetleg az "egyik ismerősöm kérdezi" kártyát is bedobnám, bár nem tudom😂. Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy hogy írhatnék rá, ismerkedés céljábol. És nem gáz ha a lány kezdeményez? Mert szerintem nem az, kicsit fura, de szerintem azért mert én nem nagyon kezdeményeztem még.

Normális válaszokat szeretnék, a "trollok"(ha még vannak ezen a platformon) kíméljenek, köszönöm.


L



2022. jún. 29. 14:45
 1/5 NTBS ***** válasza:
88%

Néhány kezdőmondat.

1."Szia! Lenne kedved beszélgetni velem?"

2. "Hello! Ráérsz most? Kérdezni szeretnék valamit?"

2022. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy sziát. Aztán jön magától, ha nem akkor trükközz.
2022. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy őszinte, mondd el neki, hogy szimpatikus és szeretnél vele beszélgetni, ez a legjobb és legegyenesebb dolog. Ebből már utána kiderül majdnem minden, mert, ha beszélget veled, akkor valószínű szimpatikus vagy te is neki.


De ha ezt nem szeretnéd, akkor van egy másik opció is, kérdezd meg tőle, hogy lerajzolhatnád-e a motorját, mert nagyon tetszik, vagy valami ilyesmi. Utána kérdezhetsz a motorokkal kapcsolatban, mióta motorozik stb, onnantól meg ha szimpatikus vagy neki akkor nem fog abbamaradni a beszélgetés.


De egyébként, ebben nagyon nehéz tanácsot adni, mert neked kell kitapasztalni ezeket a dolgokat és kreatívnak lenni bizonyos esetekben.

Sok sikert!

2022. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat☺️
2022. jún. 30. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki az, ha egy lány kezdeményez, csak...

Én már jártam úgy, hogy valaki nem jött be, és ennek adtam is finom jeleit, hogy ne bántsam meg. Trükközött, hogy valami gond van a számítógéppel, nincs hang... megtávgyógyítottam, hogy rájöttem, hogy nem volt bedugva a csatlakozó. :D A sok kitartó nyomulás és kitérés után már direktbe írta nekem, hogy "vedd már a lapot, könyörgöm!" mondtam neki, hogy én veszem, csak hát ő is vegye már, könyörgöm. :D (na jó, finomabban, mert udvarias vagyok, és alapból jóindulatú lányról volt szó).


Szóval a tanulság, hogy teljesen okés a kezdeményezés, de fontos figyelni a visszajelzésre: mennyire lelkes a másik, ha nagyon szűkszavú, akkor kideríteni, hogy mi az oka:

a) nem ér rá

b) gátlásos, szorongó, stb.

c) nem veszi a lapot

d) nem jössz be neki


Nem javaslom, hogy egy szerelmi vallomással rúgd be az ajtót olyan erővel, hogy az tokostul kiessen, de azért legyél egyenes.

Nehéz megtalálni az egyensúlyt, talán a legjobb, ha totál önmagad adod, nekem az szokott bejönni.


Márpedig én ritkán kezdeményezek közösségi oldalon, de ha igen, akkor többnyire sikerem van. A "trükköm" meg az, hogy nem trükközök.

2022. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!