Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá a kiszemeltemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a kiszemeltemre?

Figyelt kérdés
Én lany vagyok és van egy fiú aki tetszik de eloben még nem beszéltem vele és írásban se.felek neki írni mert nem tudom hogy mivel indítsam a beszélgetést.legyszi segitsetek

2020. ápr. 15. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most egy “szia, hogy telik a karanténod?” Tökéletes lenne. Ha megírja, de nem kérdezi meg h “na és neked?” akkor lehet nem érdeklődik feléd. Hajrá, szorítok neked;)
2020. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. ápr. 15. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Szia

Gipsz Bözsike vagyok

Akarok neked mondani valamit

2020. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeee hogy a karantent kerdezd meg, jo tanacs. En most Tinderezem,es aki a karantennal jon, egybol torlom. Kezdetnek nem rossz egy szio lenne kedved ismerkedni,v egy szio raersz most beszelgetni stb.
2020. ápr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a stio perverz nem tudom miert de nekem mindig annak tünik de a karantenos duma bem rosz szerintem meg humoros is
2020. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo voltam de elirtam Szio*
2020. ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%

Szerimtem annyit hogy szia és vissza ír hogy szia. Meg mondod hogy hol láttad őt.

Aztán csak lazán hogy mizujs. Majd pár hét múlva van e kedve jobban megismerkedni

2020. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szia kevés lesz ezt azért mondom mert ennyi sose válik be.

Volt egy fiú aki érdeklődést mutatot írányomba ,de tényleg durván kevés rá az esély ,hogy félre értetem volna ráadásaul többen mondták is.

Bejelöltem nem jelölt vissza utána meg pont egy ilyen random szövegel mint te rá írtam,de kevés volt, nem mertem probálkozni peddig személyesen is találkoztam vele.

Azóta is bánom ,hogy nem írtam neki konkrétabbat vagy nem kérdeztem meg mikor személyes láttam,hogy tényleg igaz e ,hogy tedszek e neki.

Több mint fél év eltelt mióta utojára láttam ,de azóta is csak rá gondolok minden nap este meg rola álmodok.

Szörnyen bánom,hogy nem voltam konkrétabb inkább és nem írtam le neki most meg már lehet késő lenne bár sose lehet tudni.

Nem is az a része fáj hanem ,hogy egy olyan fiút hagytam elmenni akinek lehet viszont tedszetem,ha nem tedszetem volna neki akor nem fájna ennyire.

2020. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!