Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak a kiszemeltemnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés

szeptember óta tetszik, és én gólya vagyok, ő meg 11-es, ezért félek, hogy nem hiszem, hogy egy két évvel fiatalabb lánnyal szeretne ismerkedni.

facebookon bejelöltem, és két percen belül visszajelölt. rávettem magam, hogy ráírjak, de nem tudom, hogy mi lenne jó.


2020. okt. 2. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

2 év az semmi.

Szia, miujság? Vagy Szia, láttad-e már ...... filmet vagy vmi hasonló

2020. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem beszégettem még vele, fura lenne csak úgy ráírni ezzel a szöveggel
2020. okt. 2. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a profilját, van e vmi közös érdeklődési körötök és akkor esetleg azzal
2020. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Mivel ismeretlen még, azért könnyen mellé tudsz lőni, ha azonnal vicces akarsz lenni. De legalább hamar kiderül, hogy nem illetek össze. :)

De szinte mindegy, hogy mit írsz, mert úgyis megnézi a képeidet. Ha tetszel, akkor úgyis folyatatni akarja a csetelést, ha nem tetszel neki, akkor nincs az a szöveg, ami megmenthetne.

2020. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az érdeklődési kört azt nézd meg. Mondok egy példát. Tegyük fel, zongorázik.

Szia, látom zongorázol, nem tudod véletlenül, hogy kezdhetnék el én is zongorázni? Esetleg egy jó tanárt tudsz ajánlani?... Ehhez hasonló beszélgetést bármilyen témában össze tudsz dobni.

Aztán erre valószínűleg reagálni fog, és akkor megköszönöd... Majd kérdezz pár olyan dolgot, amit már tudsz. Például, hogy hanyadikos, milyen szakon van... Innentől meg már alakulni fog valahogy. Ha érzed, hogy neki nincs kedve veled beszélgetni, akkor ne erőltesd.

2020. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!