Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem szerzett tapaszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem szerzett tapasztalatot tiként akkor később nehéz lesz kapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire volt komoly kapcsolatotok fiatalon? Ha nem lett volna akkor nagy hiány lett volna?
2022. jún. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt középiskolában, először csak 20 éves koromban. Minden jó volt.
2022. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, 1 barátnőm volt eddig, kemény 3 hétig. (Hosszú sztori, de röviden annyi, hogy átvert)


Sosem próbálkoztam igazából, mert nem volt önbizalmam, aztán edzés miatt pedig jött az önbizalom és elkezdtem ismerkedni. Magyarul: 17 évig semmi, majd az utóbbi 1 évben kezdtem el kezdeményezgetni.


Nem mondanám, hogy hátrányban vagyok a többi társammal szemben, viszont nyilván tapasztalathiányt tekintve okosabban is megtudnám oldani a helyzeteket, de nem bánom, hogy így alakult.


Összességében a kérdésedre a válasz: Nem.

Sőt, olyannyira nem, hogy ebben a korban felesleges kényszerből kapcsolatot keresni. (egyébként sem jó dolog, de ilyen fiatalon meg semmiképp sem)

Ha abból indulunk ki, hogy a fiatal LÁNYOK (lányok, nem nők) nem szeretnének elköteleződni és komoly kapcsolatot keresni, csak hülyíteni (ergo, az előző kapcsolatom), teljesen felesleges. Persze, akadnak kivételek, de nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen korban nem érdemes erre rá stresszelni.


Fejleszd magad minden téren, hiányosságok stb, és majd jönni fog magától. A legrosszabb ilyen esetben, ha valaki erőszakkal keres valakit, mert úg érzi magányos.. Ne csináljátok ezt.

2022. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!