Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armentrout kérdése:

Szerintetek hány éves kortól lehet egy jó párkapcsolatot kialakítani? Főleg olyan tanácsát kérném akinek már volt olyan tapasztalata, hogy egy bizonyos korban még nem voltak elég érettek.

Figyelt kérdés
Talán tetszik egy srac, de még csak kilencedikes vagyok és bár tengereken össze jönnek mostanában, nem tudom hogy itt van e az ideje. A srác velem egy korú és nagyon aranyos, de talán picit komolytalan. Szerintem tetszek neki, de nem tudom hogy korai lenne-e. 15/L
2017. jan. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkoriban még biztosan nem voltam elég érett, felszínes voltam, és jellemző volt rám is a tinifiúkat érintő hormontúltengés, vagyis a kanosság.
2017. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mraz Ariston Simon válasza:

Nyugodtan kezdjél bele, hiszen tapasztalati úton jutsz el odáig, hogy milyen is együtt lenni valakivel, szeretni az erősségeit, tolerálni a gyengeségeit, picit azért formálni.

Gondolom sejted, hogy a tiniszerelem, ennek még csak az előszobája, de fontos lépés a későbbiek felé.

A srácnak is jó tapasztalat lehet a komolyodás felé.

2017. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 voltam mikor a barátom 18. Most én vagyok 18 lassan. Szóval bármikor.
2017. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mikor volt az első komolyabb kapcsolatotok?
2017. jan. 27. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!