Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel írogattunk egymásnak,majd találkoztunk is sajnos sex is volt,amit már utólag bánok,mert mint kiderült ő nem tudja mit akar,mert nemrég volt egy csalódása és fél,hogy megint csalódik,én mondtam neki nem vágom át hihet nekem,de ő mégis egyre kevesebbszer írt,találkozót mindig lemondta ilyen olyan ürüggyel.Én pár napja mondtam neki,hogy én nem fogom keresni,ha ő akar akkor keressen,én meg untam,hogy mindig én írok neki,na hát azóta sem írt.Én meg teljesen kivagyok,sírok minden bajom van,úgy érzem átvágott totálisan.Szeretném elfelejteni ami nem megy,állandóan ő jár a fejemben,teljesen kivagyok,főleg hogy néha még látni is szoktam.Mit tegyek,hogy elfelejtsem,hogy ne készítsen ki ennyire?

2022. júl. 6. 19:11
 1/6 anonim válasza:
17%
Tini kategória
2022. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Idővel jobb lesz. Próbáld meg lefoglalni magad, programokat szervezni. El nem múlik tőle, de picit segít. De hidd el az idő mindent megold. Ugyanebben a helyzetben vagyok én is.

A csalódása csak ürügy, nem azért nem akart semmit.

2022. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sírd ki magad, aztán fel a fejjel :)
2022. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy került át a kérdésem a tini párkapcsolatokhoz?
2022. júl. 6. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az idős varázsló, csiribá át tette.
2022. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
korod?
2022. júl. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!