Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzek iránta bármit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzek iránta bármit? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a gondom, hogy az exemet képtelen vagyok elfelejteni. Próbálom röviden leírni a sztorit. Nos..nekem nagy szerelem volt, neki annyira nem. Nem egyszer sodródtunk össze, de mindig megbántam. Egyszer sem feküdtünk le egymással! Az utolsó amolyan összejövetel kb. hat éve lehetett. Az a bajom, hogy ennyi idő után is, ha valki elmegy mellettem és olyan parfüm van rajta mint amit az exem használ egyből csak rá tudok gondolni. Ha össze találkozunk valahol mindig úgy érzem magam mint egy kis szerelmes tini lány és persze utánna napokig ő jár a fejemben...

Mért nem tudom ennyi év után elfelejteni? Nem vagyok már szerelmes belé és ez miatt nem értem én ezt... Nem akarok öregen is rajta agyalni...


2022. ápr. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Hogy lenne már az exed ha ke sem feküdtetek?!

OmG

2022. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem volt szex együtt voltunk. Szexen kívül majdnem minden volt.
2022. ápr. 9. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mégis mi?Megfogtátok egymás kezét,mint az oviban?! :D
2022. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!