Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsék el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsék el valakit, akire semmi okom emlékezni, mert sose volt köztünk kapcsolat, mégis tulajdonképpen róla ábrándozom, ha őszinte vagyok magamhoz? 30/F

Figyelt kérdés

Volt már nem egy barátnőm, de amire vágyok, az egy igazán hosszútávú, sok évre szóló párkapcsolat, és az sajnos még nem jött össze. Akár egy életen át tartó házasságnak is örülnék, ha kölcsönös lenne a nagy szerelem. De ahogy a dolgok állnak, a közelében sem vagyok ennek a vágyott ideának.


A kérdésem viszont nem pont erre irányul, hanem az alábbira.

Van egy lány (vagyis inkább nő, hisz ma már ő is 26 éves). Számos évvel ezelőtt, vagyis körülbelül 7-8 éve ismertem meg egy társkereső oldalon. Sokat leveleztünk, és kétszer randevúztunk. Akkoriban még gimnazista volt, én meg egyetemista. De a 2. randevú után lekoptatott. Sokáig nagyon fájt, és eleinte nagyon dühös is voltam.


De aztán lecsitultak a dolgok, évek teltek el, ami során nekem is meg neki is volt kapcsolata. Nagy ritkán beszéltünk baráti alapon.


Aztán történt, 3-4 évvel a randijaink után, hogy fellendült köztünk a kommunikáció. Ő szingli lett, és jobban ráért chatelni. Ő a barát zónába tett, ennek ellenére én többen reménykedtem, hisz egyszer régen randevúztunk kétszer, és gondoltam, újra fellobbantom benne a lángot. Nekem is ekkortájt ért véget a kapcsolatom, és hirtelen úgy alakult, hogy mindketten egyedülállóak voltunk. Én piszkosul reménykedtem, nagyon bele voltam esve ebbe a lányba. Ekkor már egyetemista volt, én meg már otthagytam az iskolapadot.


És akkor annyi év után újra megbeszeltünk egy találkozót. Ő hangsúlyozta, nem randi, hanem baráti találkozó, hisz évek óta tartjuk online a kapcsolatot, miért ne futhatnánk össze? Én persze kész haditervvel voltam azt illetően, hogy fogom magamba bolondítani. Nagyon is randiként tekintettem a talalkozóra, mindenáron be akartam cserkészni. Szerelmes voltam, vak voltam.


A találkozó arra volt jó végül, hogy letisztázzuk: én beleszerettem, ő meg nem akar tőlem semmit. Ennek már 3 éve, ennek a talalkozónak. Azóta nem beszéltünk se online, se személyesen. Mindennemű kommunikáció megszűnt köztünk évek óta. És nem is fog újra indulni, az elég valószínű.


Na, akkor ezt is elmeséltem. Az a helyzet, azért írok ki kérdést, mert évek teltek el. De én a mai napig nem találtam meg életem párját. Ha elképzelem, hogy esetleg megtalálom majd egyszer életem szerelmét, valamiért mindig ez a nő jut eszembe, akivel soha nem is jártam, csak sokat leveleztem, és háromszor találkoztam vele életemben. Mégis a mai napig valahogy ő életem szerelme. Intelligens, humoros, gyönyörű nő, akivel a végtelenségig tudtunk beszélgetni. Ezért is barátkozott velem, miután a randi nem működött: mert számára baráti alapon nagyon jó volt a kommunikáció. Rengeteget tudtunk beszélgetni, mindenről. Csak számomra ez nem baráti alapon ment, míg számára igen. Azóta se randiztam még hozzá fogható nővel, akivel a kommunikáció annyira élénk, pezsgő, és értékes lett volna, mint vele. És szépségben hozzá foghatóval sem találkoztam, pedig magasabb volt nálam. Ő egy kifejezetten magas nő, én meg átlagos magasságú vagyok.


Sokszor eszembe sem jut, pedig a múltam része, a jelenemnek nem. Nem beszélünk évek óta. Mégis a mai napig itt motoszkál a fejemben, a mai napig ő számomra "a nő". Ő az ideálom. Bár találnék valakit, akivel kölcsönösen így tekintünk egymásra, és aki végleg kitúrná a gondolataim közül ezt a nőt!


2022. márc. 12. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is detto igy csak férfi..sokszor kivàntam bàrcsak soha ne talàlkoztam volna vele..de ezt meg mégsem kivànnàm mert akkor sose tudom milyen a lila köd és hogy én is tudok ennyire idiota lenni..a sors kicseszett velem :D

Azt mondjàk minden talàlkozàs egy lecke .. lehet tul nagy àrat fizettem hogy nem az eszemre hanem a szívemre hallgattam... Mindig hiteget és felbukkan mellette vki.. nekem is voltak kapcsolataim de kimaradt a pillango az a nézés ahogy csak ő nézett stb..


Ez van..vhogy élni kell meg felejteni .. de akkor miért olvas még mindig engem?miért jàtszik még mindig velem?


Megvàltozott màr nem ugy nézett nem ölelt..tàvkapcsolatot akart? Azért lökött mindig el?hogy dühös legyek rà keressek màst mert meghülyülök .. most meg màr nem mert lépni vagy kiàbràndult..

Mindenesetre ezek nem jo jàtszmàk..és akkor a nők jàtszanak a férfiak érzéseivel?!

2022. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!