Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti meg szoktátok hívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti meg szoktátok hívni a barát barátnőtöket csak úgy kávézni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy táborban ismerkedtünk meg, mindketten ott dolgozunk, mint segítők. Aztán jóba lettünk és azt vettem észre, hogy egyre figyelmesebb. Kaptam tőle kávét, megcsinálta a reggelimet, stb. Azért próbáltam viszonozni is, mivel jól esett. A hétvégén azonban elhívott egy kávézóba, amire a jövőhét végén kerítünk sort.

A probléma az, hogy én már estem abba a "csapdába", hogy egy fiút teljesen félreértettem. Ő párkapcsolatot szeretett volna, azonban én teljesen barátként tekintettem rá. Gondolhotjátok milyen kínos volt...

Szóval ezt most szeretném elkerülni, mert nem tudnám viszonozni az érzéseit. Hogyan adhatnám tudtára szépen, hogy részemről a barátság a legtöbb?



2022. júl. 12. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2022. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beszélsz vele, visszautasítod és elmondod az okát vagy a kv után mondod meg, hogy jóbarát de ennyi. Bár ebből csak szenvedés lesz részéről.
2022. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2022. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Lehetséges ilyen, de olyankor ez teljesen tiszta, hogy mint két barát találkoznak.

Jelezd, hogy csak egy baráti kávézásra mész, ha neki is megfelel. Ne higgye azt, hogy ez randi (mert lehet annak gondolja).

2022. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Annyit nyugodtan megkérdezhetsz tőle, hogy milyen szándékból hívott meg. Az a legjobb, ha mielőbb kiderül.
2022. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ne legyenek illúzióid, AZT akarja tőled.


Hetero férfiak nem tekintenek nőkre barátként. Mielőtt behülyíted szerencsétlen csávót, tisztázzad vele, hogy itt csak barátzónáról lehet szó.

2022. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

"A hétvégén azonban elhívott egy kávézóba, amire a jövőhét végén kerítünk sort."


A pozitív visszajelzéseid alapján a srác egy randira gondolt.


Kettesben egy csajt elhívni kávézni = randi.


Mondjuk nekem már volt férfiként ilyen barátzónás esetem, úgyhogy mindig kifejezetten mondom az ilyen kávés, cukrászdás dolognál, a lánynak, hogy RANDI, nehogy a csaj azt gondolja, hogy "csak barátként" tekintek rá.

2022. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csodás...


Akkor jól sejtettem, hogy ő többet szeretne. Majd valahogy próbálok utalni rá, hogy nekem a barátság a maximum. Ezekből a helyzetekből egyszerűen nem lehet jól kijönni, mert őt is megbántom és én is rosszul érzem magam miatta...


A válaszokat köszi:)

2022. júl. 14. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, nem tudom hány éves vagy és milyen párkapcsolati tapasztalataid vannak, de nagyon-nagyon-nagyon ritka az olyan srác, aki csak barátságot szeretne egy csinos, fiatal lánytól.


A fordítottját viszont sokat tapasztaltam, hogy sok lány csodálkozik, amikor közeledem hozzá, és kiderül, hogy nem barátságot szeretnék, hanem párkapcsolatot...

2022. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!