Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az megcsalásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha van egy alakulóm egy fiúval, de a napokban egy fesztiválon egy fiú barátom akivel csak barátok vagyunk de tudom hogy bejövök neki, megfogta a derekam, megsimította a hátam meg mindig próbált hozzám érni? (Ez a fiú haver tud az alakulómról)
2022. júl. 27. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak alakulóban vagy, nem lehet megcsalásról beszélni.

Mondjuk ha alakulok valakivel, ilyet nem hagyok csinálni másnak.

2022. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt lennél a fiúval szerintem ez még akkor sem számítana megcsalásnak.

A legjobb barátom is szokott ilyeneket, sőt egykicsit többet is. Pedig van pasim és sosem csalnám meg.

2022. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De itt arról van szó hogy bejön a srácnak. Az intimebb fogdosás már, nem baráti.
2022. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiú lány barátságban az hogy sokszor hozzád ér a másik szerintem normális. Szerintem ez egyáltalán nem számít negcsalásnaj, főleg ha alakuló. Hogyha zavar hogy folyton hozzád ér, főleg hogy tudod hogy bejössz neki ne engedd, vagy mond meg neki finoman hogy ne fogdosson már. Vagy ha úgy reagálsz valószínűleg le fog neki esni hogy nem szereted hogyha ezt csinálja.
2022. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az lenne.
2022. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!