Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm de közben kavarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm de közben kavarok egy fiúval, ez mennyire számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
szóval, lány vagyok és biszexuális.. most mentem új suliba és nagyon megtetszett egy fiú, vele már éveleje óta "kavarok" kb 5x csókolóztunk és 2-3x megujjazott, ennyi. de közben decemberben összejöttem egy lánnyal mert nem volt szívem visszautasítani.. de igazából szeretem.. de a fiút is szeretem. mindkettő az osztálytársam, és az egész osztály tudja a lánnyal való kapcsolatom.. és a fiúval néha találkozok.. de mióta van barátnőm nem sok mindent csináltunk talán párszor megöleltük egymást és ittas állapotban csókolóztunk meg kinyalt... fogalmam sincs mit csináljak mert nagyon undorító amit csinálok és ezt tudom is. mint valami qrva.. de tényleg teljesen össze vagyok zavarodva.. a lánnyal egyébként még nem történt semmi mert elég félénk, még csak kézen fogva sem sétáltunk.. ha valaki segítene azt megköszönném.. mindenkinek szép estét:)
2021. jan. 8. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván az a normális, ha lány létedre a fiút választod.
2021. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
#1 nem, ha valaki biszexuális, akkor mind a fiú, mind a lány normális választás
2021. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
97%
Hát ez attól függ... Melyikkel vagy többet? A lány szeret? A fiú szeret? Melyikkel vagy szívesebben? Melyikkel érzed közelebbinek a kapcsolatot? Melyikkel beszélsz többet nap közben? Válaszolj ezekre a kérdésekre magadban és szerintem kb. akkor már tudni fogod a választ
2021. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg az a normális,ha nem csinálsz ilyet a barátnőd mellett. Legalábbis nekem nagyon rosszul esne. A fiúval úgyis csak "kavartál" max maradjatok barátok,de ennek nem kéne beleférnie kapcsolat mellett

L, szintén biszex

2021. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Amelyiket jobban szereted.
2021. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ahogyan leírtad, úgy vettem észre, hogy a fiút szereted jobban, szóval valahogy tudasd a barátnőddel ezeket, mert már megtörtént úgyis. De azért próbáljátok szépen nyugodtan megbeszélni, mert szegény lány, ha szeret téged ezek nagyon rosszul fognak neki esni nyilván
2021. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy r1banc vagy :D
2021. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es válaszolónak: Tudom, és szégyellem is magam miatta.. de, mint leírtam teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom ki vagyok, ki akarok lenni. Fogalmam sincs mit hittem.. tisztában vagyok azzal amit csinálok, és azt is tudom, hogy ez nem helyes megoldás.. lehet az lenne a legjobb ha mind kettőjüket hagynám.. mert én vagyok a hibás, és ezzel nem is vitatkozom. Egy kétszínű, magamnak való k vagyok.. megszeretnék változni, utálom magam mindenért, de mégsem teszek érte semmit. Lehet meg kéne halnom? jó kérdés, nem tudom.. jobb lenne talán mindenkinek, de semmi önsajnáltatás, tisztában vagyok azzal, hogy mit tettem. És azzal is, hogy egy r1banc vagyok nem kell leírni.
2021. jan. 8. 23:36
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Először is fejezd be az önmarcangolást, nem vagy rłbanc, megértem a dilemmádat. Próbáld meg racionálisan végiggondolni, az alapján mérlegelni, hogy először is te melyikőjüknek vagy, és neked melyikőjük a fontosabb. Ez persze nem jelenti azt, hogy folytathatod, amit csinálsz, kivéve, ha benne vannak a nyitott kapcsolatban. Bár ez alapján én nem tudhatom, hogy a fiú akarná-e komolyra fűzni.
2021. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na stop it!

Én is Bi vagyok, de igen szerintem ez megcsalás és az lenne a legjobb, ha ezt őszintén megmondanád a barátnődnek.

Viszont az első válaszoló tiszta gyagya.

És, de szégyelld magad és gondolkozz el magadon mit tettél! Nem, nem mondom ezért, hogy r*banc vagy, de ilyen csúnya dolgot akkor se csinálunk.

Az lenne a legemberibb dolog, ha oda mennél és szépen a barátnődnek is elmesélnéd a sztorit, aztán viselnéd ennek a következményeit.

2021. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!