Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett? Ugye nincs valami baja, vagy miért nem ír??

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, kb 3 hónapja lettünk igazán jóba, tudom hogy bejövök neki, és próbálkozott is de én még nem nagyon akartam vele összejönni annyiba maradtunk hogy legyen egyelőre csak barátság... De nem is ez a lényeg... Ő lelkileg nincs rendben, mindig mondja hogy nincs kedve élni, meg akar halni és a bánatát mindig alkoholba meg cigibe menekülve próbálja orvosolni. Kb 1 órája küldött egy képet, hogy iszik, pontosan nem láttam mit, utána még dumáltunk, kérdeztem mi a baj, tudok-e segíteni, én itt vagyok neki, stb, erre annyit írt hogy "Örülök hogy megismertelek amúgy" És ezután még írtam hogy most ezt mire érti, mivan, nem értek semmit. És semmi reakció. Kicsit aggódok. Szerintetek miért csinálta ezt? Vagy mi lehet vele?

2022. aug. 1. 23:29
 1/4 anonim válasza:
lehet pont azért van igy mert friendzone-ba tetted ://
2022. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De remélem nem csinál valami butaságot:\
2022. aug. 1. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes lelkileg labilis emberrel összejönni. Nincs kedvem azon izgulni, hogy mikor esik baja.
2022. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek 3-sal. Ismerkedtem ilyennel sajna, és sokszor paráztam hogy ugye nem halt meg? Mikor ott hagytam akkor meg öngyilkos akart lenni. Volt eszem és lebeszéltem róla, de stresszes egy ilyen ismerős.


Valszeg csak berugott és elaludt, legalábbis ez a legjobb opció.


Én is kaptam párszor ilyen üzeneteket amik úgy hangzanak mint egy végső búcsú.

2022. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!